шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Honor (серія)
серія 50

Каталог /

Мобільний телефон Honor Magic6 Pro 256GB

Ціни21Опис Відгуки1Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити мобільний телефон Honor Magic6 Pro 256GB за ціною від 42699 грн.
Фото 27

Характеристики та опис Honor Magic6 Pro 256GB

Вага (г): 225; Розміри (мм): 162.5x75.8x8.9; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 157; Час роботи (PCMark) (год): 15.08; Ємність (мАгод): 5600; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: DTS:X Ultra; Акустика: стереозвук
Колір
діагональ дисплея
6.8 "
роздільна здатність екрану
2800х1280 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5600 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
162.5x75.8x8.9 мм
Вага
225 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 42 699  до 49 699 грн.
Смартфон Honor Magic 6 Pro 16/1TB Black
Babuy.com.ua (Київ)
45 199 грн.
← купити
Honor Смартфон Honor Magic 6 Pro 16/1TB Black
MTA.ua (Київ)
45 599 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black (Global Version)
Justbuy.com.ua (Київ)
42 699 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 6 Pro 16/1TB Black
Stls.store (Київ)
46 601 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 6 Pro 16/1TB Black
Цифра (Київ)
45 769 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black
Denika.ua (Харків)
45 148 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
43 853 грн.
← купити
Honor Magic6 Pro 16/1TB Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
44 412 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1Tb Black (EU)
Zhuk.ua (Київ)
45 441 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 5G 16/1TB Black EU
Sota.store (Київ)
43 338 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic 6 Pro 16/1TB Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
47 507 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black NW62658
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
44 029 грн.
← купити
Мобільний телефон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
49 699 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black
MAUDAU (Київ)
46 671 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black Global Version
MAUDAU (Київ)
46 115 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black Europe
Rozetka.ua (Київ)
47 077 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black
Rozetka.ua (Київ)
46 337 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
46 491 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
46 849 грн.
← купити
Смартфон Honor Magic6 Pro 16/1TB Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
47 036 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Honor Magic6 Pro 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Honor Magic6 Pro 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Honor Magic6 Pro 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія