шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
JBL (підключення)

Каталог /

Навушники JBL Live 680NC

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити навушники JBL Live 680NC за ціною від 4499 грн.
Відео 2Фото 62

Характеристики та опис JBL Live 680NC

Вага (г): 219; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 50; AAC; LC3 (LE Audio); Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Автопауза; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000; Імпеданс (Ом): 32
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C / USB-C - mini-Jack (3.5 мм) /
Bluetooth v6.0
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звук3D
Hi-Res Audio
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів2 шт.
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Автопауза
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
AAC
Голосовий асистентAmazon Alexa / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників870 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)50 год
Час роботи (розмова)33 год
Час роботи (без шумозниження)80 год
Швидка зарядка5 хвилин на 4 години
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага219 г
Комплектаціячохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 499  до 8 039 грн.
Навушники JBL Live 680NC Black (JBLLIVE680NCBLK)
Portativ.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
JBL Накладні навушники JBL Live 680NC Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live 680NC Blue (JBLLIVE680NCBLU) JBLLIVE680NCBLU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live 680NC (Blue) (JBLLIVE680NCBLU) JBLLIVE680NCBLU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники JBL Live 680NC Black (JBLLIVE680NCBLK) JBLLIVE680NCBLK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники JBL Live 680NC Black (JBLLIVE680NCBLK) JBLLIVE680NCBLK
ШО (Київ)
← купити
JBL Live 680NC Black (JBLLIVE680NCBLK) Live680NCBlack(JBLLIVE680NCBLK)
COMFY.ua (Київ)
← купити
JBL Live 680NC Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
JBL Live 680NC Black (JBLLIVE680NCBLK)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники JBL Live 680NC Blue (JBLLIVE680NCBLU)
Portativ.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JBL Live 680NC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники JBL Live 680NC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники JBL Live 680NC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія