шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни235Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити клавіатура Logitech POP Icon Keys за ціною від 2105 грн.
Відео 13Фото 24

Характеристики та опис Logitech POP Icon Keys

Вага (г): 530; Розміри (мм): 325x137x22; Кабель: Джерело живлення: 2xAAA; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Хід клавіш: низький; Розкладка: JIS; Формат: 75% (компактна TKL, без блоку Num); Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо
Колір
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаJIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAAA
Час роботи від батарейок36 міс
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри325x137x22 мм
Вага530 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3300 грн.

Hands-on with the Logitech POP Icon Keys: AI in a keyboard ...
Logitech POP Icon Keys review: Bursting with color | TechRadar
Logitech POP Icon Keys Review | PCMag
від 2 105  до 3 953 грн.
Клавіатура Logitech POP Icon Keys Graphite (920-013157) 920-013157
Artline.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157) (ENG/UKR)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH POP ICON KEYS Rose (L920-013073) 920-013073
FOXTROT.UA (Київ)
2 799 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Lilac (920-013074) 920-013074
Openshop.ua (Київ)
2 872 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157)
Цифра (Київ)
2 645 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157) 920-013157
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech POP Icon Keys Bluetooth UA Graphite (920-013157) 920-013157
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-013074
Mallprix.com (Київ)
2 544 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Pop Icon Keys Graphite (920-013157) 920-013157
ШО (Київ)
2 388 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech POP Icon Keys, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech POP Icon Keys. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech POP Icon Keys у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія