шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни158Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Logitech Wireless Combo MK295 за ціною від 1908 грн.
Відео 15Фото 9

Характеристики та опис Logitech Wireless Combo MK295

Живлення (бездротові): 1xAA; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Вага (г): 498; Розміри (мм): 441x149x18; Кабель: Джерело живлення: 2xAAA; Регулювання гучності: дод. клавіші; Колір кирилиці: білий; Дод. клавіш: 8; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннярадіо
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш8
Додатково
Колір літер кирилицібілий
Регулювання гучностідод. клавіші
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAAA
Час роботи від батарейок36 міс / мишка – 18 міс. /
Приймач (донгл)USB A
Інше
Захист від вологи
Розміри441x149x18 мм
Вага498 г
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Живлення (бездротова)1xAA
Розміри (ДхШхВ)99x60x39 мм
Вага75 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2900 грн.

За свою стоимость хороший комплект
20 жовтня 2021, 18:58 #
Переваги:Действительно тише других, всё работает.

Недоліки:Пробел немного шумит, на клавиши shift и ctrl нажимать не очень удобно так как их надо "продавливать", у мышки неплотно закрывается крышка, цвет не черный, а синий это очень хорошо видно при хорошем освещении.

Коментар:Хотелось бы индикацию не только капса но и нам лока.

Автор:Алексей Ровинский

від 1 908  до 5 957 грн.
Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
Artline.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Logitech Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 Combo White (920-009824)
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект LOGITECH MK295 Graphite (920-009800) 920-009800
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824)
Цифра (Київ)
2 351 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824)
Stls.store (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура миша) Logitech MK295 Silent Off-White UA (920-009824) 920-009824
Openshop.ua (Київ)
2 435 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black (920-009800) 920-009800
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-009824
Mallprix.com (Київ)
2 071 грн.
← купити
Комплект (клавиатура, мышь) беспроводной Logitech MK295 Combo White USB (920-009824) 920-009824
ШО (Київ)
1 947 грн.
← купити
Комплект 2в1 Logitech MK295 Combo White USB (920-009824) (клавіатура + миша)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo (Black) (UA) 920-009800
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009824) Off-White 920-009824
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 959 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824)
Tehnomart.com (Київ)
2 105 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807) MK295 Silent Wireless Combo (920-009807)
Denika.ua (Харків)
1 934 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Wireless UA Graphite (920-009800) L920-009800
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 421 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009824) MK295SilentWirelessCombo(920-009824)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) 920-009824
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 UA (920-009800) Graphite L920-009800
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 188 грн.
← купити
Комплект: клавіатура і миша Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807, 920-009800) 920-009800
Comtrading.ua (Київ)
2 235 грн.
← купити
Комплект бездротовий клавіатура і миша Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Nkt.ua (Київ)
2 028 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 182 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Wireless Combo UA Graphite (920-009800) — Комплект клавіатура та миша, бездротова, EN/UKR, радіо 920-0
Comtrade.ua (Київ)
2 080 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
Dendi.ua (Мукачево)
2 299 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent (920-009807, 920-009800) Graphite
AKS.ua (Київ)
2 073 грн.
← купити
Клавіатура + миша бездротова Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Комплект клавіатури та миші Logitech MK295 білого кольору (920-009824)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Off-White (920-009824) 920-009824
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK295 Silent Graphite UA (920-009807, 920-009800)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 164 грн.
← купити
Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 Silent Wireless Off-White (L920-009824)
Кібернетики (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807, 920-009800, 920-009797) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 957 грн.
← купити
Комплект LOGITECH MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White (920-009824) UA 920-009824
Sota.store (Київ)
2 100 грн.
← купити
Комплект Logitech mk295 Silent ua Off-White (920-009824)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 196 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009824) Wireless Off-White
MAUDAU (Київ)
2 514 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824) 920-009824
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 176 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009824) Wireless Off-White 920-009824
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Wireless UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 Silent Wireless Combo Off White US (920-009824) 920-009824
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект LOGITECH MK295 Silent Wireless Combo US Off-White (920-009824) 920-009824
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807, 920-009800)
Цифра (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807, 920-009800)
Stls.store (Київ)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824) 920-009824
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) 920-009824
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-009800
Mallprix.com (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800) 920-009800
ШО (Київ)
2 009 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo (White) (UA) 920-009824
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) 920-009824
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009800) Graphite 920-009800
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 976 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807, 920-009800)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824) MK295 Silent Off-White (920-009824)
Denika.ua (Харків)
2 074 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Denika.ua (Харків)
← купити
Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824) L920-009824
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 448 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Off-White UA (920-009824) 920-009824
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 404 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) 920-009800
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та миша Logitech MK295 UA (920-009824) White L920-009824
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 168 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) 920-009824
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий клавіатура і миша Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) 920-009824
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
AKS.ua (Київ)
2 055 грн.
← купити
Logitech MK295 Silent Wireless Combo Off-White (920-009824) — Комплект клавіатура та миша, бездротова, EN/UKR, радіо 920-009
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Graphite (920-009800) 920-009800
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Gamehub.com.ua (Київ)
2 197 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK295 Silent Off-White UA (920-009824)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура та миша Logitech MK295 Silent, графітового кольору (920-009800)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 908 грн.
← купити
Комплект LOGITECH MK295 Silent Wireless Combo, US, Graphite (920-009800) UA 920-009800
Sota.store (Київ)
← купити
Комплект Logitech mk295 Silent ua Graphite (920-009800)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 200 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009800) Wireless Graphite
MAUDAU (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
MAUDAU (Київ)
2 661 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
MAUDAU (Київ)
2 639 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824)
MAUDAU (Київ)
2 307 грн.
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Graphite (920-009800) (6836269)
MAUDAU (Київ)
2 346 грн.
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White (920-009824) (6836270)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black (920-009800)
MAUDAU (Київ)
2 321 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295, графітовий, клавіатура + миша, вологозахищена конструкція, технологія SilentTouch
MAUDAU (Київ)
2 817 грн.
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Graphite (920-009800) (6836269) YC-6836269
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 213 грн.
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White (920-009824) (6836270) YC-6836270
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295, Graphite, клавіатура + миша, вологозахищена конструкція, технологія "SilentTouch" (920-
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 207 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black (920-009800) 920-009800
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 189 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009800) Wireless Graphite 920-009800
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295 Silent Wireless UA White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та мишка Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 743 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий MK295, Graphite, клавіатура + миша Logitech (2000003330089)
Rozetka.ua (Київ)
2 795 грн.
← купити
IT набір MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White Logitech (2000003434565)
Rozetka.ua (Київ)
2 687 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
3 194 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) (16553)
Rozetka.ua (Київ)
2 914 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) (16550)
Rozetka.ua (Київ)
2 931 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Graphite (920-009800) чорного кольору
Rozetka.ua (Київ)
2 880 грн.
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Off-White (920-009824) білого кольору
Rozetka.ua (Київ)
2 882 грн.
← купити
Бездротовий комплект (клавіатура, миша) Logitech MK295 SilentTouch Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Бездротовий комплект Logitech MK295 з технологією SilentTouch Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 611 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 635 грн.
← купити
Комплект: клавіатура та миша Logitech MK295 Silent, 2.4G, Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 928 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo Чорний (920-009800BK) 255029
Rozetka.ua (Київ)
2 688 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo Білий (920-009824WH) 252565
Rozetka.ua (Київ)
2 663 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824) Білий 23506
Rozetka.ua (Київ)
2 988 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800) Чорний 33633
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 833 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 752 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Wireless Combo Off-White (920-009824) [80169]
Rozetka.ua (Київ)
2 699 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Wireless Combo Graphite (920-009800) [80168]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 805 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 825 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 816 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White (920-009824) (6836270)
Rozetka.ua (Київ)
2 846 грн.
← купити
IT набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Graphite (920-009800) (6836269)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Logitech MK295, Graphite, клавіатура + миша, вологозахищена конструкція, технологія 'SilentTouch' (920-
Rozetka.ua (Київ)
2 839 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 830 грн.
← купити
Бездротова клавіатура та миша Logitech MK295, комплект офісної клавіатури та миші, тихий комплект клавіатури та миші, повнор
Rozetka.ua (Київ)
2 495 грн.
← купити
Комплект беспроводной клавиатуры и мыши Logitech MK295, офисный набор, тихий, полноразмерный, с беспроводным приемником 2,4
Rozetka.ua (Київ)
2 493 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 771 грн.
← купити
Комплект клавіатура та мишка Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 755 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
3 079 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + міша) Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 447 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + міша) Logitech MK295 Silent Wireless Combo (920-009807)
Rozetka.ua (Київ)
2 276 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 718 грн.
← купити
Комплект клавіатура та мишка Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824) (340529)
Rozetka.ua (Київ)
2 973 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800) (340528)
Rozetka.ua (Київ)
2 991 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 828 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 802 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)[10630]
Rozetka.ua (Київ)
3 257 грн.
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (436066)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавiатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 975 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MK295 Combo Black USB (920-009800) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IT набор Logitech MK295 Silent Wireless Combo, US, Off-White (920-009824) (6836270)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009824) Wireless Off-White
Rozetka.ua (Київ)
3 076 грн.
← купити
Комплект (Клавіатура та Миша) Logitech MK295 Silent Combo (920-009800) Wireless Graphite
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Wireless UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK295 Silent Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
3 018 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MK295 Silent Off-White UA (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 969 грн.
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Graphite (920-009800) чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 885 грн.
← купити
Комплект клавіатура+миша Logitech MK295 US/UKR Off-White (920-009824) білий
Rozetka.ua (Київ)
2 887 грн.
← купити
Комплект: клавіатура та миша Logitech MK295 Silent Off-Білий (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 893 грн.
← купити
Клавіатура та миша бездротова Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 619 грн.
← купити
Клавіатура та миша бездротова Logitech MK295 Silent Combo Black USB (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, міша) бездротовий Logitech MK295 Combo White USB (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 600 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
2 935 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 960 грн.
← купити
Комплект клавіатура та мишка Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 888 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
2 704 грн.
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Graphite (920-009800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MK295 Silent UA Off-White (920-009824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Wireless Combo MK295, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech Wireless Combo MK295. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech Wireless Combo MK295 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія