шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus

Ціни32Опис Відгуки10Обговорення3Корисне3Аксесуари
Купити клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus за ціною від 1727 грн.
Відео 26Фото 20

Характеристики та опис Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus

Вага (г): 390; Розміри (мм): 354x140x24; Кабель: Джерело живлення: 2xAA; Тачпад; Регулювання гучності: дод. клавіші; Клавіша Fn; Дод. клавіш: 4; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ISO; Формат: 75% (компактна TKL, без блоку Num); Тип підключення: радіо
Рейтинг моделі: 5 з 5 (10 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
27
Колір
Тип підключеннярадіо
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаISO
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш4
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностідод. клавіші
Тачпад+
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAA
Час роботи від батарейок18 міс
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри354x140x24 мм
Вага390 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
2
7
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard Review | PCMag
Logitech K400 Plus Review - RTINGS.com
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus review: Logitech's ...
від 1 727  до 2 846 грн.
Logitech Клавіатура Logitech K400 Plus Black (ENG/UKR) (920-007145)
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless UA Black (920-007145) 920-007145
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless UA Black (920-007145) 920-007145
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Black UA (920-007145) K400 Plus Black UA (920-007145)
Denika.ua (Харків)
2 417 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless UA Black (920-007145)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 014 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless UA Black (920-007145)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 727 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Touch K400 Plus UA (920-007145) Black L920-007145
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus Touch Wireless UA Black (920-007145) 920-007145
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K400 Plus чорного кольору (920-007145)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 853 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Touch K400 Plus UA Black (920-007145)
Кібернетики (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія