шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Royalty Line RL-1801 за ціною від 2850 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Royalty Line RL-1801

Країна походження бренду: Швейцарія; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1
Рейтинг за відгуками:
0
1
Основних предметів6
Усього предметів18
Комплектація1 ківш
4 каструлі
1 сковорідка
6 кришок
бакелітові підставки, сітка для фритюру, кухонні прилади
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.3 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2.1 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуШвейцарія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Всем советую купить я очень доволен
11 лютого 2021, 12:57 #
Переваги:Очень удобно и практично дно кастрюль 9 слойное

Недоліки:Нету

Коментар:Мне очень нравится.

Автор:Борис Данишевский  пользуюсь Royalty Line RL-1801 кілька місяців

від 2 850  до 4 312 грн.
Набір посуду Royalty Line RL-1801B
Goldtech.ua (Полтава)
3 747 грн.
← купити
Набір каструль зі сковородою та кришками Royalty Line RL-1801B з нержавіючої сталі
MAUDAU (Київ)
2 920 грн.
← купити
Набір посуду Royalty Line RL-1801B нержавіюча сталь 18 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 384 грн.
← купити
Набір посуду Royalty Line RL-1801B Сріблястий 18 предметів
MAUDAU (Київ)
3 265 грн.
← купити
Набір посуду 18 предметів Royalty Line RL-1801B каструлі сковорідки пробори Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
4 312 грн.
← купити
Набір посуду Royalty Line RL-1801B 18 предметів
Rozetka.ua (Київ)
2 850 грн.
← купити
Універсальний набір посуду та кухонних аксесуарів Royalty Line RL-1801B для щоденного приготування
Rozetka.ua (Київ)
4 198 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Royalty Line RL-1801, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Royalty Line RL-1801. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Royalty Line RL-1801 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія