шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити навушники SteelSeries Arctis Nova Pro за ціною від 6799 грн.
Відео 38Фото 15

Характеристики та опис SteelSeries Arctis Nova Pro

Зовнішня звукова карта; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 93; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000; Імпеданс (Ом): 38; Hi-Res; Знімний кабель; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: односторонній; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; поворотні чаші; повнорозмірні Over-Ear
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlatstation 4/5, Nintendo Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
поворотні чаші
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Імпеданс38 Ом
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість93 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвисувний на дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Зовнішня звукова карта
Інше
Дисплейінформаційний
Комплектаціядодатковий кабель
зовнішній підсилювач, вітрозахист мікрофона
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  11000 грн.

SteelSeries Arctis Nova Pro Review - Sound Quality | TechPowerUp
SteelSeries Arctis Nova Pro Review - Closer Examination, Build ...
SteelSeries Arctis Nova Pro Gaming Headset Review - IGN
від 6 799  до 12 999 грн.
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 949 грн.
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova Pro for xbox Black з мікрофоном (61528)
Soho.com.ua (Київ)
10 249 грн.
← купити
Ігрові навушники SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Touch (Дніпро)
9 379 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Megadom.net (Дніпро)
6 800 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black 61528
Evomusic.com.ua (Київ)
10 569 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro (61527)
Цифра (Київ)
7 343 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro (61527)
Stls.store (Київ)
7 476 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) 61528
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
9 300 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527)
Redprice.sale (Львів)
8 151 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Pulsepad.com.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) 61528
Sota.store (Київ)
8 910 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Mobileplanet.ua (Одеса)
9 237 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 006 грн.
← купити
Ігрова гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Техно Їжак (Київ)
9 799 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Lanota.com.ua (Львів)
12 899 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) 61528
Openshop.ua (Київ)
9 280 грн.
← купити
Игровые наушники SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527) 61527
Game-shop.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
SteelSeries Arctis Nova Pro (61527)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
10 723 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 158 грн.
← купити
Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) 61528
XStore.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Zhuk.ua (Київ)
9 337 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
MAUDAU (Київ)
10 056 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) NW23705
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 130 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
12 091 грн.
← купити
Накладні навушники SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Soho.com.ua (Київ)
7 429 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
Цифра (Київ)
9 301 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
Stls.store (Київ)
9 470 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527) 61527
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
6 799 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 157 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527) 61527
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527) 61527
Saren.com.ua (Львів)
8 158 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Zaua.store (Львів)
9 907 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Timesport.com.ua (Львів)
9 904 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 913 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 910 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Saren.com.ua (Львів)
9 933 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Lanota.com.ua (Львів)
11 899 грн.
← купити
Игровые наушники SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528) 61528
Game-shop.com.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527) 61527
Sota.store (Київ)
7 047 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 070 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527)
Timesport.com.ua (Львів)
8 148 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 154 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Timesport.com.ua (Львів)
11 000 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
MAUDAU (Київ)
9 678 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
MAUDAU (Київ)
7 816 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527) NW62981
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 373 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527) 3061729839
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 068 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Rozetka.ua (Київ)
9 482 грн.
← купити
Навушники із мікрофоном SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
11 721 грн.
← купити
Ігрова гарнітура STEELSERIES Arctis Nova Pro (61527)
Rozetka.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Гарнітура SteelSeries Arctis Nova Pro for Xbox Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
11 219 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro Black (61527)
Rozetka.ua (Київ)
9 049 грн.
← купити
Навушники SteelSeries Arctis Nova Pro для Xbox Black (61528)
Rozetka.ua (Київ)
12 302 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Steelseries Arctis Nova Pro Black (61527)
Rozetka.ua (Київ)
10 966 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Arctis Nova Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники SteelSeries Arctis Nova Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники SteelSeries Arctis Nova Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія