шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни187Опис Відгуки2Обговорення2Корисне3Аксесуари
Купити смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active за ціною від 1368 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Xiaomi Redmi Watch 5 Active

Вага (г): 42; Розміри (мм): 49.1x40.4x11.4; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 135 – 200; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 470; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 2; Тип матриці: IPS; Тип: кольоровий; Форма: прямокутний
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Час роботи (активний режим)
288 год
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
49.1x40.4x11.4 мм
Вага
42 г / з ремінцем /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
1 січня, 10:18 #
Переваги:Ну не можу сказати, тому що я його купив учора (31.12.25 , а дата написання 1.1.26), а так я задоволений

Недоліки:Немає виходу в мережу та нема калькулятора

Автор:Арсений про

чудовий годинник за гарну ціну!
25 грудня 2025, 15:04 #
Переваги:зручно сидить на руці, дуже стильно виглядає, гарна батареє на довго хватає. Сподобалося що можна поставити своє зображення на початковий екран

Недоліки:нарікань не було

Коментар:Дуже гарний годинник, зручний і красивий

Автор:Матвій Бочаров  пользуюсь Xiaomi Redmi Watch 5 Active кілька місяців

Чем он примечателен и какие функции у него есть? Читать...
PriceHub AI14 лютого 2026, 09:22
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active примітний своїм збалансованим набором функцій, орієнтованих на здоров'я та фізичну активність. Він має пульсометр, датчик рівня кисню в крові, відстеження сну, а також 140 спортивних режимів. Дисплей яскравий, з роздільною здатністю 385x320 пікселів, що забезпечує чітке зображення. Годинник підтримує Bluetooth 5.3 для дзвінків і має вбудований мікрофон та динамік. Проте, функції NFC у цій моделі немає. Користувачі відзначають зручність носіння та тривалий час роботи батареї до 18 днів, хоча на практиці це може бути менше.
[Відповідь була сформована на основі характеристик продукту з E-Katalog, а також експертних і користувацьких відгуків. Основні функції, такі як пульсометр, датчик кисню та спортивні режими, були виділені з опису продукту. Інформація про відсутність NFC також була підтверджена в характеристиках. Користувацькі відгуки підкреслюють зручність та стильність годинника, що доповнює загальне враження про продукт.]
від 1 368  до 2 599 грн.
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Click.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) 1091911
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Срібний) BHR8790GL
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910) 1091910
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Openshop.ua (Київ)
1 882 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (Global)
Stls.store (Київ)
1 499 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Xiaomi 1091910
Mallprix.com (Київ)
1 650 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
Tehnomart.com (Київ)
1 503 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Redprice.sale (Львів)
2 050 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 053 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911) (1091911)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) BHR8784GL
ifrukt.com (Дніпро)
1 899 грн.
← купити
Смарт годинник Redmi Watch 5 Active Black BHR8784GL
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 494 грн.
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
2 052 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
Soho.com.ua (Київ)
1 459 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 555 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
1 479 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (Чорний) BHR8784GL
Mobaza.com.ua (Харків)
1 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Чорний BHR8784GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910) 1091910
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 539 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active (1091910) Black BHR8784GL
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Active midnight black (M2351W1 / BHR8784GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 368 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-часы Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Срібний) BHR8790GL
Mi.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Denika.ua (Харків)
1 504 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смарт годинник Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) UA BHR8784GL
Sota.store (Київ)
1 435 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (bhr8784gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 698 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black RedmiWatch5ActiveMidnightBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active BHR8790GL Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) bhr8784gl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 881 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (001012044662)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Click.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) 1091910
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (Чорний) BHR8784GL
АЛЛО (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911) 1091911
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Openshop.ua (Київ)
1 850 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Global)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (UA)
Stls.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (UA)
Цифра (Київ)
← купити
Xiaomi 1091911
Mallprix.com (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Redprice.sale (Львів)
1 867 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Timesport.com.ua (Львів)
2 047 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Timesport.com.ua (Львів)
1 864 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 056 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Tomdom.in.ua (Львів)
1 873 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 870 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910) (1091910)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
ifrukt.com (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 590 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Срібний) BHR8790GL
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Срібний BHR8790GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Срібний) BHR8790GL
Кібернетики (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911) 1091911
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смарт-часы Xiaomi Redmi Watch 5 Active matte silver (M2351W1 / BHR8790GL) (Global Version)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (Чорний) BHR8784GL
Mi.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Timesport.com.ua (Львів)
1 918 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Timesport.com.ua (Львів)
1 928 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 934 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Skay.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Zaua.store (Львів)
1 931 грн.
← купити
Смарт годинник Redmi Watch 5 Active Срібний BHR8790GL
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 601 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) UA BHR8790GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Sota.store (Київ)
1 395 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) BHR8784GL
Sota.store (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Silver (bhr8790gl)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
1 559 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver ua ucrf
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black bhr8784gl (1091910)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 697 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver bhr8790gl (1091911)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Denika.ua (Харків)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver RedmiWatch5ActiveMatteSilver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active BHR8784GL Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
MAUDAU (Київ)
1 626 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Xiaomi Redmi Watch 5 Active 2 (320х385) LCD 470 мА·год Mate Silver
MAUDAU (Київ)
2 018 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Xiaomi Redmi Watch 5 Active 2 (320х385) LCD 470 мА·год Midnight Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Black BHR8784GL
MAUDAU (Київ)
1 716 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Срібний BHR8790GL
MAUDAU (Київ)
1 839 грн.
← купити
Розумний годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active BHR8790GL сріблястий
MAUDAU (Київ)
1 684 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active BHR8790GL Matte Silver сріблясті
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active чорний (BHR8784GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910)
MAUDAU (Київ)
1 879 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
MAUDAU (Київ)
1 776 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
MAUDAU (Київ)
1 788 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
MAUDAU (Київ)
1 754 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) UA
MAUDAU (Київ)
← купити
Розумний годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active BHR8790GL (сріблястий)
MAUDAU (Київ)
2 146 грн.
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active (BHR8790GL) Matte Silver сріблястий
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт - годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active чорний
MAUDAU (Київ)
2 083 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911)
MAUDAU (Київ)
1 747 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active midnight black (M2351W1 / BHR8784GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
1 615 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active matte silver (M2351W1 / BHR8790GL) (Global Version)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
MAUDAU (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) EU bhr8790gleu
Kvshop.com.ua (Київ)
1 597 грн.
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) EU bhr8784gleu
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) bhr8790gl
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) BHR8790GL
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL) NW62622
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 654 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL) NW62623
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) UA MO-88412
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Smart Watch Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) UA MO-88415
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смарт-годинник фітнес-браслет Xiaomi Redmi Watch 5 Active (з підтримкою голосових дзвінків) Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Смарт-годинник фітнес-браслет Xiaomi Redmi Watch 5 Active (з підтримкою голосових дзвінків) Matte Silver
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Комплект Xiaomi Redmi Watch 5 Active + ремінець + 5 захисних плівок | Смарт-годинник
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active midnight black GL
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active silver GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (Global)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black UA
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 960 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 106 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active / Matte Silver (Срібний) / 2024 / BHR8790GL
Rozetka.ua (Київ)
2 295 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active / Midnight Black (Чорний) BHR8784GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 095 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Black (голосові дзвінки, 2”)
Rozetka.ua (Київ)
2 490 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black
Rozetka.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 905 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911)
Rozetka.ua (Київ)
2 105 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL) [115472]
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL) [115473]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 672 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910)
Rozetka.ua (Київ)
2 267 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 180 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 845 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 590 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 805 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active з 2" LCD-дисплеєм, Bluetooth-дзвінки, 18 днів автономної роботи, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active Midnight Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 466 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911)
Rozetka.ua (Київ)
2 387 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black BHR8784GL (1091910)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Xiaomi Redmi Watch 5 Active 2 (320х385) LCD 470мАч Mate Silver
Rozetka.ua (Київ)
2 213 грн.
← купити
Смарт-годинник Smart Watch Xiaomi Redmi Watch 5 Active 2 (320х385) LCD 470мАч Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 107 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver
Rozetka.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active BHR8784GL Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Redmi Watch 5 Active BHR8790GL Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver BHR8790GL (1091911)
Rozetka.ua (Київ)
2 389 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 190 грн.
← купити
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active BHR8790GL (сріблястий)
Rozetka.ua (Київ)
2 152 грн.
← купити
Смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active (BHR8790GL) Matte Silver сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт - годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 087 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Matte Silver (BHR8790GL)
Rozetka.ua (Київ)
2 114 грн.
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Midnight Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт-часи Xiaomi Redmi Watch 5 Active Black (BHR8784GL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Redmi Watch 5 Active Black BHR8784GL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник Redmi Watch 5 Active Срібний BHR8790GL
Rozetka.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Xiaomi Redmi Watch 5 Active, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Xiaomi Redmi Watch 5 Active у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія