шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO J14 за ціною від 1349 грн.
Фото 9

Характеристики та опис XO J14

Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 300; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.75; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран; тиск (тонометр); пульсометр; вбудований динамік; вібрація; сповіщення; Інтерфейс підключення: Bluetooth v5.0
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1600 грн.    до  2400 грн.

від 1 349  до 2 790 грн.
XO Смарт-годинник XO J14 Round Gray
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J14 AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 522 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO J14 Round Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Смарт Часи XO J14 AMOLED Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 753 грн.
← купити
Смарт Часи XO J14 AMOLED Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт годинник XO J14, AMOLED, IP68, BT5.0, 300mAh, Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 007 грн.
← купити
Смарт годинник XO J14, AMOLED, IP68, BT5.0, 300mAh, Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник XO J14 AMOLED Чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 393 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J14 AMOLED Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Smart Watch XO J14 Round AMOLED 1.75 inch (Підтримка дзвінка)
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO J14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO J14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO J14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія