шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник XO J6 за ціною від 1049 грн.
Фото 11

Характеристики та опис XO J6

Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 145 – 190; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Захист циферблата: скло; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.0
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1450 грн.

від 1 049  до 1 750 грн.
XO Смарт-годинник XO J6 Amoled Black
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Годинник XO Smart Watch J6 AMOLED Screen Silver
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 334 грн.
← купити
Смарт-годинник XO J6 Amoled Silver
Soho.com.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J6 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 364 грн.
← купити
XO Смарт-годинник XO J6 Amoled Silver
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Смарт Годинник XO J6 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смарт Годинник XO J6 Колір Рожеве Золото
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Розумний годинник XO J6 рожевий
Rozetka.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити
Часи XO Smart Watch J6 AMOLED Screen Silver
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати XO J6, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник XO J6. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник XO J6 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія