шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки2Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Zeblaze Btalk 3 Pro за ціною від 1200 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Zeblaze Btalk 3 Pro

Вага (г): 21; Розміри (мм): 46.6x45.2x10.3; Ступінь захисту: IP68;ястя (мм): 130 – 235; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Ємність акумулятора (мАгод): 260; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Час роботи (активний режим)
168 год
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
46.6x45.2x10.3 мм
Вага
21 г / 38.6 г з ремінцем /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Аналоги стоят дороже, покупать можно.
4 серпня 2025, 02:16 #
Переваги:Отличные смарт часы за низкую цену.

Недоліки:Смарт часы только для разговора.

Коментар:Удобные и простые ( ждал большего ) в использовании смарт часы за 14$ в Али . Жаль только что тихий и низкого качества звук динамика ( для меломанов динамик не подходит ) . Отлично что смарт часы очень лёгкие и прочные на удар I68 . Покупать эти смарт часы за низкую цену с amoled экраном можно спокойно, долго держится батарея.

Автор:vadim vovk  пользуюсь Zeblaze Btalk 3 Pro кілька місяців

чудова модель, дуже сподобалося
5 грудня 2024, 09:57 #
Переваги:Все понравилось,даже лучше чем ожидал. Работают быстро,не виснет! Ремень классный, не пристает ничего! Пластик корпуса прочный,устойчив к царапинам , у меня сильных ударов не было пока. Цена без коментариев! За амолед с горилкой это круто. Сидят очень удобно на руке (у меня запястье 19см) смотрятся аккуратно ,под рукавом не мешают. Звонилка громкая,разговаривать нормально слышно и тебя слышат хорошо.

Недоліки:Иногда не срабатывает поиск телефона.

від 1 200  до 2 998 грн.
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gold
Redprice.sale (Львів)
1 931 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gold
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 934 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 PRO Rose Pink
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
1 937 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gold
Timesport.com.ua (Львів)
1 928 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gray
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 991 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gold
Saren.com.ua (Львів)
1 938 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gray
Redprice.sale (Львів)
1 988 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gray
Tomdom.in.ua (Львів)
1 994 грн.
← купити
Смарт-годинник Zeblaze Btalk 3 Pro Gray
Saren.com.ua (Львів)
1 995 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zeblaze Btalk 3 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Zeblaze Btalk 3 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Zeblaze Btalk 3 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія