шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M [BN343]

Конфігурації і ціни 14Відгуки7Обговорення6Корисне6
Купити блок живлення be quiet! Pure Power 12 M (BN343) за ціною від 10351 грн.
Фото 4

Серия be quiet! Pure Power 12 M

Рейтинг моделі: 4 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Модифікації be quiet! Pure Power 12 M 2
Характеристики [BN343]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 % / 50% load /
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA650 мм
MOLEX800 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V136 А
+12V232 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму9 дБ / 50% load, 24 дБ 100% load /
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага1.69 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  12500 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14TP
від 10 399 грн.
Thermaltake Toughpow...
SFX 750W Platinum
від 10 561 грн.
SFX 750W
від 9 069 грн.
SFX 850W Platinum
від 10 635 грн.
Cougar Auric
Auric 750
від 10 677 грн.
be quiet! Straight P...
BN337
від 10 664 грн.
Cooler Master XG Plu...
MPG-6501-AFB AP-X
від 9 947 грн.
SF-850F14TP White
Cooler Master V SFX ...
MPY-8501-SFH AGV
від 10 856 грн.
SF-850F14PE
від 9 399 грн.
Cougar Auric
Auric 650
від 9 705 грн.
BN336
від 8 809 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-750
від 8 380 грн.
be quiet! Pure Power...
BN344
від 9 053 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 850W Platinum
від 7 812 грн.
Corsair RMx White Se...
CP-9020187-E U
від 8 299 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP007
від 7 468 грн.
Lian Li SP V2
SP850 V2 White
від 8 739 грн.
SFX 850W
від 10 458 грн.
Seasonic FOCUS GX
FOCUS GX-750
від 7 767 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020262-E U
від 8 600 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-650
від 7 563 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-850 ATX 3.1
від 7 770 грн.
Seasonic FOCUS SGX
FOCUS SGX-750
від 7 544 грн.
SilverStone Extreme R
EX850R-PM
від 12 452 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020274-E U
від 10 014 грн.
Fractal Design Ion+ ...
FD-P-IA2P-86 0
від 9 038 грн.
be quiet! Dark Power...
BP019
від 8 764 грн.
SF-850F14HT
від 10 499 грн.
GF1 850W
від 9 500 грн.

1
4
За свої гроші - КОРОЛЬ безшумних блоків з 12VHPWR/80 Plus Gold/10 років
8 серпня 2023, 00:14 #
Переваги:Тиша в роботі 93% ККД (до 92.6% ККД), модульна конструкція, важкий, якісні компоненти в середині.

Недоліки:Відсутня підсвітка та екран який би показував скільки споживає ПК в даний момент часу.

Коментар:Рекомендую як надійну модель!

Автор:PHOTO-PR  пользуюсь be quiet! BN343 кілька місяців

Гарний вибір для невеличких корпусів
25 грудня 2023, 15:55 #
Переваги:Багаторічна гарантія
Тихий
Надійний
Модульний

Недоліки:Можливо якщо у вас великий корпус під повноцінні ATX плати може не вистачити довжини рідних дротів. Будьте уважні.
Дуже туго втикається штекер 24 pin, але може це проблема плати.

Коментар:Брав на 650W під систему R5 5600 + RTX 4060.
Поставив без проблем, якщо не враховувати дуже тугий хід усіх дротів, в особливості самого великого 24 pin (видно на фото). Давив зі всіх сил, гнулась плата і корпус)) Я вже думав трісне, пішов до спеца, він сказав "ну а шо ти хочеш, нове", але друг нещодавно збирав ПК з БЖ від gigabyte і там усі дроти втикались легко.
Бачив відгуки що комусь не вистачало довжини дротів, але в мене корпус формата mATX, я такої проблеми не відчув, можливо це користувачі ATX плат і відповідно великих корпусів.
В остальному немає претензій до БЖ, працює поки що вже трохи більше 2х місяців без проблем.

Автор:Сергій  пользуюсь be quiet! BN342 кілька місяців

Блок живлення файний
28 серпня 2025, 12:19 #
Переваги:- тиха робота
- надійність
- модульна система

Недоліки:- провід жорсткий, все ж піддається. До того ж встановлення 1 раз ставиться. Не критично

Коментар:Хотів собі надійного БП, адже у знайомого був БП без сертифікату з обмеженими функціями безпеки. Він у нього згорів.
Мені думав взяти Chieftec Polaris PPS-750FC, але порекомендували be quiet! Pure Power 12 M BN343. Взяв Be quiet. сплю спокійно:)

Автор:Shashic  пользуюсь be quiet! BN343 кілька місяців

Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Останній раз товар продавався за:
10 351 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN343, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Pure Power 12 M (BN343). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Pure Power 12 M (BN343) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія