шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3975 за ціною від 1193 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Edenberg EB-3975

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.5; Макс. об' Макс. розмір (см): 28; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
28 см
Об'єм
6.5 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1250 грн.    до  1600 грн.

від 1 193  до 2 154 грн.
Каструля казан із гранітним антипригарним покриттям 6.5 л 28 см Edenberg EB-3975
Rozetka.ua (Київ)
1 296 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3975 з грнітним антипригарним покриттям і кришкою 6.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 477 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 6.5л 28см Edenberg EB-3975 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
2 154 грн.
← купити
Каструля-казан EDENBERG EB - 3975 з антипригарним покриттям квадратна сіра 6.5л (886)
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Каструля-казан 6.5 л Edenberg з гранітним покриттям та кришкою (EB-3975)
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3975 з гранітним антипригарним покриттям та кришкою 6.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Кастрюля-казан квадратная Edenberg 6.5 л с гранитным покрытием и крышкой (EB-3975)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3975 28х28 см 6.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 526 грн.
← купити
Каструля-казан квадратна Edenberg 6.5 л 28 см з гранітним антипригарним покриттям і кришкою (EB-3975)
Rozetka.ua (Київ)
1 225 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg з мармуровим покриттям і кришкою 6.5 л (EB-3975)
Rozetka.ua (Київ)
1 241 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3975, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3975. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3975 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія