шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8115 за ціною від 1185 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Edenberg EB-8115

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.5; Макс. об' Макс. розмір (см): 28; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
28 см
Об'єм
6.5 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 185  до 2 250 грн.
Каструля Edenberg EB-8115 з гранітним покриттям та кришкою 6.5 л 28 см
MAUDAU (Київ)
1 446 грн.
← купити
Каструля гранітна квадратна з кришкою Edenberg EB-8115 чорна 28 см 6,5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Каструля казан із мармуровим антипригарним покриттям 6.5 л 28 см Edenberg EB-8115 для індукційної плити
Rozetka.ua (Київ)
1 312 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8115 з мармуровим покриттям і кришкою 28 см, 6.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 6.5 л 28 см Edenberg EB-8115 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
2 154 грн.
← купити
Каструля з антипригарним мармуровим покриттям 6.5 л 28 см Edenberg EB-8115
Rozetka.ua (Київ)
2 250 грн.
← купити
Каструля-казан EDENBERG EB - 8115 з антипригарним покриттям квадратна чорна 6.5л (887)
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Казан EDENBERG EB-8115 6.5 літрів 28 см з мармуровим антипригарним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 341 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8115 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 6.5 л Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 775 грн.
← купити
Кастрюля-казан Edenberg 6.5 л 28см квадратна з мармуровим покриттям і кришкою (EB-8115)
Rozetka.ua (Київ)
1 310 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8115, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8115. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8115 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія