шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 10a 128GB

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 10a 128GB за ціною від 20649 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Google Pixel 10a 128GB

Вага (г): 183; Розміри (мм): 153.9x73x9; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 5100; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v6.0; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5100 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
153.9x73x9 мм
Вага
183 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 649  до 25 157 грн.
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Obsidian G10A-128-OBS
GRO (Київ)
21 549 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Fog (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
22 099 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Lavender Global
MTA.ua (Київ)
21 999 грн.
← купити
Google Pixel 10a 8/128GB (Lavender) -
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Fog
Justbuy.com.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128Gb Obsidian
Stls.store (Київ)
22 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Obsidian
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128Gb Obsidian
Цифра (Київ)
21 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
22 476 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/128GB Lavender Global
Техно Їжак (Київ)
22 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 10a 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 10a 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 10a 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія