шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 10a 256GB

Ціни97Опис Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 10a 256GB за ціною від 25499 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Google Pixel 10a 256GB

Вага (г): 183; Розміри (мм): 153.9x73x9; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 5100; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v6.0; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5100 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
153.9x73x9 мм
Вага
183 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  22000 грн.    до  33000 грн.

від 25 499  до 31 399 грн.
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Berry G10A-256-BER
GRO (Київ)
27 429 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Berry (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
28 199 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10A 8/256GB Obsidian Global
MTA.ua (Київ)
25 699 грн.
← купити
Google Pixel 10a 8/256GB (Lavender) -
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Obsidian
Justbuy.com.ua (Київ)
25 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256Gb Obsidian
Stls.store (Київ)
27 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Lavender
Touch (Дніпро)
26 959 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256Gb Obsidian
Цифра (Київ)
26 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Fog
Sota.store (Київ)
26 700 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10a 8/256GB Lavender (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 592 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 10a 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 10a 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 10a 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія