шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB

Ціни74Опис Відгуки1Обговорення2Корисне10Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB за ціною від 20999 грн.
Відео 2Фото 28

Характеристики та опис Google Pixel 9a 256GB

Вага (г): 186; Розміри (мм): 154.7x73.3x8.9; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 17.8; Ємність (мАгод): 5100; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5100 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
154.7x73.3x8.9 мм
Вага
186 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Краще трохи доплатити і взяти звичайний pixel 9
11 грудня 2025, 17:33 #
Переваги:Бездротова зарядка
120 герц екран
Довго тримає заряд, вистачає на 2-3 дні роботи

Недоліки:Габарити не дуже зручні, хотілося б трохи компактнійший
Сканер відбитку пальця оптичний, вночі неприємно сліпить яскраве світло при розблокуванні
Смартфон досить важкий
Дизайн досить специфічний, не кожному зайде

Коментар:Користуются цим смартфоном як робочим (запасним), з усіма задачами справляється, це месенджери, пошта, робота з документами, перегляд відео.
Незвичайним є те, що камери майже не випирають з корпусу, зараз такі смартфони майже не роблять.
Це був мій перший смартфон з частотою розгортки екрану 120 герц, надзвичайно плавна картинка, на 60 тепер немає жодного резону повертатися

Автор:Марія Костенко  пользуюсь Google Pixel 9a 128GB/8GB більше року

від 20 999  до 27 049 грн.
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian (GA09566) GA09566-US
GRO (Київ)
22 289 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
22 899 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Iris (Global)
MTA.ua (Київ)
23 199 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB (Obsidian) GXQ96;GTF7P
Jabko.ua (Львів)
21 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Justbuy.com.ua (Київ)
21 689 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Obsidian
Stls.store (Київ)
23 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Touch (Дніпро)
25 519 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Obsidian
Цифра (Київ)
21 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
22 647 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian USA / EU GXQ96 | GTF7P
Easymac.com.ua (Київ)
24 160 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Obsidian (Global)
Soho.com.ua (Київ)
22 469 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
22 201 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Mobileplanet.ua (Одеса)
22 674 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Top-e.com.ua (Київ)
21 559 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Sota.store (Київ)
22 161 грн.
← купити
Google Pixel 9A 8/256GB Obsidian
Zhuk.ua (Київ)
23 064 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian Global
Техно Їжак (Київ)
24 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
23 731 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain Смартфон Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Kvshop.com.ua (Київ)
22 377 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 5G 8/256Gb Iris US MO-100630
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
22 090 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian US
Rozetka.ua (Київ)
25 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Porcelain G6GPR
GRO (Київ)
22 109 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris (GA09585) GA09585-US
GRO (Київ)
22 169 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
22 199 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Obsidian (Global)
MTA.ua (Київ)
21 799 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Porcelain (Global)
MTA.ua (Київ)
22 499 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB (Iris) GXQ96
Jabko.ua (Львів)
23 599 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB (Porcelain) GA09584-IN
Jabko.ua (Львів)
24 799 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Justbuy.com.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Justbuy.com.ua (Київ)
22 099 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Porcelain
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Iris
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Porcelain
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Iris
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Denika.ua (Харків)
22 695 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
22 297 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Mobileplanet.ua (Одеса)
22 723 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Parcelain
Top-e.com.ua (Київ)
21 849 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Top-e.com.ua (Київ)
21 514 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Mobileplanet.ua (Одеса)
23 206 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Sota.store (Київ)
22 230 грн.
← купити
Google Pixel 9A 8/256GB Iris
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 9A 8/256GB Porcelain
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
22 917 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris Global
Техно Їжак (Київ)
24 399 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Sota.store (Київ)
22 208 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
MAUDAU (Київ)
24 301 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Porcelain
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
MAUDAU (Київ)
23 284 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Parcelain
MAUDAU (Київ)
23 597 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 5G 8/256Gb Iris US
MAUDAU (Київ)
23 416 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
MAUDAU (Київ)
23 867 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
22 679 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
MAUDAU (Київ)
23 424 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian Смартфон Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Kvshop.com.ua (Київ)
23 177 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Iris Смартфон Pixel 9a 8/256GB Iris
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 9a 8/256GB Iris US
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain US
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
24 431 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Rozetka.ua (Київ)
24 768 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Rozetka.ua (Київ)
25 295 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris [145072]
Rozetka.ua (Київ)
27 049 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 9a 8/256GB Iris (Global) (211422)
Rozetka.ua (Київ)
22 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian (Global) (228381)
Rozetka.ua (Київ)
22 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
23 326 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Iris Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Obsidian Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain
Rozetka.ua (Київ)
24 861 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian EU/USA
Rozetka.ua (Київ)
24 249 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Porcelain Global
Rozetka.ua (Київ)
24 749 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
24 042 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Iris
Rozetka.ua (Київ)
24 619 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9A 8/256Gb Porcelain
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 9a 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія