шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 7 128GB

Ціни116Опис Відгуки11Обговорення5Корисне7Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 7 128GB за ціною від 11434 грн.
Відео 83Фото 24

Характеристики та опис Google Pixel 7 128GB

Вага (г): 197; Розміри (мм): 155.6x73.2x8.7; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 98; Час роботи (PCMark) (год): 12.92; Ємність (мАгод): 4355; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 10Gbps; NFC-чип
Рейтинг моделі: 3 з 5 (11 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2400x1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4355 мАгод
Захист від вологи
IP68 / на глибину до 1.5 м на 30 хв /
Розміри (ВхШхТ)
155.6x73.2x8.7 мм
Вага
197 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  18500 грн.

2
4
3
Всё же пиксель захватил моё сердечко
15 травня 2024, 13:21 #
Переваги:1. Чистый андроид
2. Стабильная работа
3. Флагманская камера
4. Лаунчер
5. Экосистема
6. Качественное воспроизведение музыки через блютуз
7. Стерео динамики с чистым звуком
8. Скорость мобильной сети (интернет)
9. Цена (±)
10. Разнообразие настроек и их описание
11. Качество материала
12. Кнопки управления (питание и звук) по середине (удобно для управления одной рукой, но питание выше звука)
13. Дисплей, цвета и адаптивная яркость
14. Хороший NFC чип
15. Фейсконтроль (вечером плохо работает, ночью не работает)
16. Точный и безопасный отпечаток пальца
17. Не обманчивая постоянная частота экрана (90Гц)
18. Чистый звук микрофона (глушит шумы) (включается в настройках)

Недоліки:1. Нагревается (14 андроид)
2. Процессор не для игор
3. Видеосъёмка (приближение камеры происходит резкими движениями без плавности). Присутствуют шумы в отдалённых дистанциях
4. Ограниченная кастомизация
5. Обслуживание и ремонт обходиться тяжче из-за редкости комплектующих
6. В комплекте нет зарядного блока
7. Стоимость при б/у теряет 40% от стоимости нового
8. Навигационная панель. Белую полосу нельзя скрыть из-за чего не так комфортно что-либо читать на смартфоне (14 андроид)
9. Не быстрый отпечаток пальца (0,50мс)
10. Скользкий без чехла
11. Прорывы связи. Иногда человек не может дозвониться на данную модель
12. Быстро разряжается, требует времени для адаптации батареи, тогда нормализуется
13. Подбородок (неровные рамки по всей окружности)

Автор:Dancelo  пользуюсь Google Pixel 7 128GB кілька місяців

Можна купувати. Але одразу оновити на 14-й андроід.
26 листопада 2023, 14:21 #
Переваги:1. Традиційно - якість фото
2. Швидкість роботи
3. Андроід 14

Недоліки:1. Екран. Він ніби і якісний, але тільки на яскравості менше 70%, ну і на максимальній також, але коли якскравість від 70 до 95% внизу екрану (полоса шириною в 1 см) рожевий відтінок. Можливо особливість мого екземпляру. З часом звикаєш, але відразу дуже помітно. Перевіряйте коли купуєте. В товариша на такому ж телефоні відтінок відсутній.
3. Якщо використовуєте дві сімки одночасно то періодичні відвали мережі. Не часто, але зустрічається. Причина - апарат не сертифікований в Україні, відповідно не адаптований під наші мережі і погано працює одночасно з двома сімками. Якщо у вас одна - проблем не буде. Не залежить чи фізична сім чи esim.
4. На 13-му андроїді дико грівся під час роботи з використанням мобільного інтернету (до 43 градусів). Причому, це не в іграх, просто прослуховування потокової музики, наприклад YT Music. Батарея просто танула на очах. 14-й андроід все пофіксив. Тепер можна нормально користуватися.

Коментар:Через рік став кращим

Автор:Andriy Smotr

хороша модель, сподобалося
24 червня 2023, 22:34 #
Переваги:- Швидкий, жодного затупу за пів року не було
- непогана камера та софт до неї
- красива упаковка
- досить не погано тримає батарею. В мене виходить приблизно 8-9 годин екрану
- Чистий андроід виглядає красиво хоча має недоліки порівняно з оболонками.

Недоліки:- Не дивлячись на те що купляв його не для ігор, за ці гроші хотілося би більше потужності.
- Іноді батарея просто ну дуже швидко розряджається, при тому що телефон заблокований та не використовується, це досі не виправили з початку використання, проте таке буває не часто.
- Проблеми з асистентом, щоб змусити його працювати потрібні складніщі ніж хотілося маніпуляції
- Відбиток не розпізнає один палець іноді, якщо пробувати іншим то норм

Коментар:Загалом непоганий телефон, не знаю чи можна назвати його кращим рішенням за свої гроші, проте покупкою задоволен.

Автор:Ілля Шевердінкін  пользуюсь Google Pixel 7 128GB кілька місяців

Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Google Pixel 7 Review: Is This Mobile Worth Buying?
Google Pixel 7 Review | PCMag
Google Pixel 7 and Pixel 7 Pro Review: It's Not Just About the ...
від 11 434  до 19 763 грн.
Google Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian Global
MTA.ua (Київ)
15 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Justbuy.com.ua (Київ)
11 889 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Stls.store (Київ)
15 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB (Obsidian)
Touch (Дніпро)
15 239 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Denika.ua (Харків)
15 210 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Snow
Tehnomart.com (Київ)
15 006 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian USA/EU 10827
Easymac.com.ua (Київ)
17 040 грн.
← купити
Google Pixel 7 5G 8/128GB Obsidian
Mobileplanet.ua (Одеса)
15 447 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian (Global EU) (no Box)
Smartmag.biz.ua (Львів)
18 529 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow Global
Техно Їжак (Київ)
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Snow (EU)
Skay.ua (Одеса)
14 281 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Zhuk.ua (Київ)
15 167 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rezervacija.com.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128Gb Lemongrass US
Techno-kym.com.ua (Київ)
11 434 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Sota.store (Київ)
15 075 грн.
← купити
Смартфон USA Google Pixel 7 8/128GB Snow
MAUDAU (Київ)
17 170 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian Смартфон Pixel 7 8/128GB Obsidian
Kvshop.com.ua (Київ)
15 077 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass NW22719
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 896 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow Global
MTA.ua (Київ)
← купити
Google Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass Global
MTA.ua (Київ)
16 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Justbuy.com.ua (Київ)
14 689 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Justbuy.com.ua (Київ)
14 619 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB (Snow)
Touch (Дніпро)
15 229 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Denika.ua (Харків)
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Tehnomart.com (Київ)
14 982 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Snow USA/EU 10845
Easymac.com.ua (Київ)
16 380 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 035 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Google Pixel 7 5G 8/128GB Snow
Mobileplanet.ua (Одеса)
15 398 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian (EU)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Zhuk.ua (Київ)
15 048 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Snow
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass Global
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian JP
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow JP
Техно Їжак (Київ)
15 899 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian Global
Техно Їжак (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Sota.store (Київ)
14 850 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass (Japan)
Sota.store (Київ)
16 425 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (Japan)
Sota.store (Київ)
14 625 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Gb Snow
MAUDAU (Київ)
14 424 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Gb Obsidian
MAUDAU (Київ)
15 764 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Gb Lemongrass
MAUDAU (Київ)
16 050 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Obsidian US
MAUDAU (Київ)
18 525 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass Jp
MAUDAU (Київ)
15 838 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian US
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow Jp
MAUDAU (Київ)
15 554 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
MAUDAU (Київ)
15 790 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Obsidian Global version
MAUDAU (Київ)
15 611 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Obsidian
MAUDAU (Київ)
16 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Gb Snow (білий)
MAUDAU (Київ)
17 666 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
MAUDAU (Київ)
15 864 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
15 789 грн.
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Snow Смартфон Pixel 7 8/128GB Snow
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass Смартфон Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Kvshop.com.ua (Київ)
15 877 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow NW23661
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Obsidian (No Adapter) US/TW MO-83011
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
14 696 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian NW23593
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
17 077 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
17 050 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
18 104 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (US)
Rozetka.ua (Київ)
15 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass (US)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
17 146 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
17 092 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Snow Europe
Rozetka.ua (Київ)
17 905 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 5G 8/128GB Obsidian Europe
Rozetka.ua (Київ)
18 719 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
17 399 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
17 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
17 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB (Snow) [74608]
Rozetka.ua (Київ)
16 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB (Obsidian) [74607]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
15 644 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
16 321 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
15 971 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12128 ГБ Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128gb Obsidian (2477197698)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass (2477197859)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow (2477197851)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 Pro (Snow) 12/128GB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB (Lemongrass)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 Pro Obsidian12/128gb
Rozetka.ua (Київ)
← купити
смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
17 121 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
17 398 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8 / 128GB Snow (білий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128 Obsidian (US)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
16 449 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian USA spec
Rozetka.ua (Київ)
16 749 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
14 600 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128Gb NFC Obsidian (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
16 439 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128Gb NFC Snow (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
16 350 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
16 647 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
14 962 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian eSIM 5G NFC OLED 6.3" Gorilla Victus Tensor G2 4K 4355 mAh
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Snow
Rozetka.ua (Київ)
19 763 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 7 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 7 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 7 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія