шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 10 128GB

Ціни133Опис Відгуки  Обговорення2Корисне12Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Google Pixel 10 128GB за ціною від 26599 грн.
Відео 3Фото 13

Характеристики та опис Google Pixel 10 128GB

Вага (г): 204; Розміри (мм): 152.8x72x8.6; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 15.95; Ємність (мАгод): 4970; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4970 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
152.8x72x8.6 мм
Вага
204 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 26 599  до 33 999 грн.
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216) GA10216-US
GRO (Київ)
29 249 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
MTA.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Obsidian) GL066
Jabko.ua (Львів)
28 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 329 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Touch (Дніпро)
29 059 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Цифра (Київ)
28 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
28 731 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
30 770 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
Soho.com.ua (Київ)
30 659 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 014 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (US Global Version)
Idrop.com.ua (Київ)
27 699 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost CA / EU 13152
Easymac.com.ua (Київ)
29 900 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (EU)
Skay.ua (Одеса)
28 029 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Zhuk.ua (Київ)
30 383 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass Global
Техно Їжак (Київ)
29 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Sota.store (Київ)
28 736 грн.
← купити
Google Pixel 10 128GB Indigo (Восстановленный, Хорошее состояние) e-SIM Pixel10128GBIndigo(Восстановленный,Хорошеесостояние)
COMFY.ua (Київ)
26 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass [Nano-SIM+eSIM] (GA10215-GB)
NewTime.ua (Київ)
28 649 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
MAUDAU (Київ)
32 468 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost google pixel 10 12/128gb frost
Kvshop.com.ua (Київ)
30 577 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 5G 12/128Gb Obsidian (No Adapter) Global version MO-103937
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
27 722 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
Rozetka.ua (Київ)
32 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214) GA10214-US
GRO (Київ)
30 249 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744) GA09744-US
GRO (Київ)
27 539 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (GA10215) GA10215-US
GRO (Київ)
28 639 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global)
MTA.ua (Київ)
27 599 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global)
MTA.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global)
MTA.ua (Київ)
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Indigo (US)
MTA.ua (Київ)
30 199 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Obsidian (US)
MTA.ua (Київ)
27 899 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Lemongrass (US)
MTA.ua (Київ)
29 299 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Frost (US)
MTA.ua (Київ)
30 099 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Frost) GL066
Jabko.ua (Львів)
30 899 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Lemongrass) GL066
Jabko.ua (Львів)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Indigo) GL066
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 159 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 129 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 709 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 729 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 259 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Stls.store (Київ)
30 799 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (eSIM)
Stls.store (Київ)
30 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (eSIM)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Touch (Дніпро)
28 059 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (eSIM)
Цифра (Київ)
30 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (eSIM)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Denika.ua (Харків)
30 421 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Denika.ua (Харків)
30 469 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (GA10215-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 251 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 436 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 147 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 910 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (USA Global Version)
Idrop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 520 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 895 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 044 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Idrop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (EU)
Skay.ua (Одеса)
27 098 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Denika.ua (Харків)
29 020 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Zhuk.ua (Київ)
30 240 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Zhuk.ua (Київ)
29 372 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo Global
Техно Їжак (Київ)
31 099 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian Global
Техно Їжак (Київ)
28 899 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Sota.store (Київ)
29 250 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Sota.store (Київ)
28 125 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Sota.store (Київ)
27 630 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
31 095 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
30 330 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian EU/TW
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
28 977 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
MAUDAU (Київ)
30 226 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
MAUDAU (Київ)
30 180 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
MAUDAU (Київ)
29 048 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
MAUDAU (Київ)
33 703 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian esim
MAUDAU (Київ)
29 926 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo esim
MAUDAU (Київ)
31 492 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost esim
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
30 520 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
29 947 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
30 595 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian google pixel 10 12/128gb obsidian
Kvshop.com.ua (Київ)
28 777 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Indigo google pixel 10 12/128gb indigo
Kvshop.com.ua (Київ)
32 977 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass google pixel 10 12/128gb lemongrass
Kvshop.com.ua (Київ)
30 977 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global)
Rozetka.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global)
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global)
Rozetka.ua (Київ)
28 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
32 423 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 568 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
33 539 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 177 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
30 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-GB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian [144005]
Rozetka.ua (Київ)
29 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo [144006]
Rozetka.ua (Київ)
30 749 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost [144008]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass [144007]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global) (259138)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global) (259134)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global) (259139)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global) (259137)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 383 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
29 891 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
29 593 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
31 334 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 867 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
31 158 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
33 180 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Frost
Rozetka.ua (Київ)
31 849 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 649 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 449 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 149 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 649 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Frost
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 399 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 722 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
32 886 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 10 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 10 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 10 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія