шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 10 128GB

Ціни149Опис Відгуки  Обговорення2Корисне12Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 10 128GB за ціною від 26588 грн.
Відео 3Фото 13

Характеристики та опис Google Pixel 10 128GB

Вага (г): 204; Розміри (мм): 152.8x72x8.6; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 15.95; Ємність (мАгод): 4970; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps;язок; супутниковий зв' NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4970 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
152.8x72x8.6 мм
Вага
204 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 26 588  до 33 999 грн.
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216) GA10216-US
GRO (Київ)
29 249 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
29 199 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
MTA.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Obsidian) GL066
Jabko.ua (Львів)
28 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Цифра (Київ)
28 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
28 731 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost E-SIM
Easybay.com.ua (Київ)
28 594 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
30 770 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
Soho.com.ua (Київ)
30 659 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 492 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (US Global Version)
Idrop.com.ua (Київ)
27 699 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost CA / EU 13152
Easymac.com.ua (Київ)
29 900 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (EU)
Skay.ua (Одеса)
28 029 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost
Top-e.com.ua (Київ)
27 987 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Zhuk.ua (Київ)
30 383 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass Global
Техно Їжак (Київ)
31 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Sota.store (Київ)
28 736 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB (Obsidian) Global
Pulsepad.com.ua (Київ)
26 588 грн.
← купити
Google Pixel 10 128GB Indigo (Восстановленный, Хорошее состояние) e-SIM Pixel10128GBIndigo(Восстановленный,Хорошеесостояние)
COMFY.ua (Київ)
26 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
MAUDAU (Київ)
32 468 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Frost google pixel 10 12/128gb frost
Kvshop.com.ua (Київ)
30 577 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 5G 12/128Gb Obsidian (No Adapter) Global version MO-103937
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
27 540 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
Rozetka.ua (Київ)
32 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214) GA10214-US
GRO (Київ)
30 249 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744) GA09744-US
GRO (Київ)
28 049 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (GA10215) GA10215-US
GRO (Київ)
28 629 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
30 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
30 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
27 899 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global)
MTA.ua (Київ)
27 599 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global)
MTA.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global)
MTA.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Indigo (US)
MTA.ua (Київ)
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Obsidian (US)
MTA.ua (Київ)
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Lemongrass (US)
MTA.ua (Київ)
29 599 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 10 12/128GB E-SIM Frost (US)
MTA.ua (Київ)
30 099 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Frost) GL066
Jabko.ua (Львів)
30 899 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Lemongrass) GL066
Jabko.ua (Львів)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB (Indigo) GL066
Jabko.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
28 329 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 079 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 179 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 689 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
29 119 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (nano sim + esim)
Justbuy.com.ua (Київ)
27 729 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Stls.store (Київ)
30 799 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (eSIM)
Stls.store (Київ)
30 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (eSIM)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Touch (Дніпро)
27 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (eSIM)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (eSIM)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Denika.ua (Харків)
30 421 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Denika.ua (Харків)
30 469 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Easybay.com.ua (Київ)
26 996 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (GA10215-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 251 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 436 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216-GB)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 147 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (GA10216-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 910 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (USA Global Version)
Idrop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
29 520 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 895 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Nano-SIM+eSIM)
Mobileplanet.ua (Одеса)
28 044 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Idrop.com.ua (Київ)
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (EU)
Skay.ua (Одеса)
27 098 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian E-SIM
Easybay.com.ua (Київ)
31 569 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Denika.ua (Харків)
29 020 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Top-e.com.ua (Київ)
27 944 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Top-e.com.ua (Київ)
26 830 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Top-e.com.ua (Київ)
26 896 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
Top-e.com.ua (Київ)
31 206 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo E-SIM
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Zhuk.ua (Київ)
30 240 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Easybay.com.ua (Київ)
28 816 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Easybay.com.ua (Київ)
28 372 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Easybay.com.ua (Київ)
27 750 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Zhuk.ua (Київ)
29 372 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo Global
Техно Їжак (Київ)
33 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian Global
Техно Їжак (Київ)
30 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Sota.store (Київ)
29 250 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Sota.store (Київ)
28 125 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Sota.store (Київ)
27 630 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost (GA10214-US)
Smartmag.biz.ua (Львів)
31 095 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
29 989 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian EU/TW
MAUDAU (Київ)
29 159 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
MAUDAU (Київ)
28 946 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
MAUDAU (Київ)
30 194 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
MAUDAU (Київ)
29 016 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
MAUDAU (Київ)
33 666 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian esim
MAUDAU (Київ)
29 915 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo esim
MAUDAU (Київ)
31 438 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost esim
MAUDAU (Київ)
31 449 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
31 578 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
30 379 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
28 716 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo nano sim + esim
MAUDAU (Київ)
30 531 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Obsidian google pixel 10 12/128gb obsidian
Kvshop.com.ua (Київ)
28 577 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Indigo google pixel 10 12/128gb indigo
Kvshop.com.ua (Київ)
30 977 грн.
← купити
Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass google pixel 10 12/128gb lemongrass
Kvshop.com.ua (Київ)
29 377 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global)
Rozetka.ua (Київ)
31 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global)
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global)
Rozetka.ua (Київ)
28 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
32 423 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 568 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
33 539 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 177 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 199 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (GA09744-GB)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
32 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian JP [145780]
Rozetka.ua (Київ)
33 599 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian [144005]
Rozetka.ua (Київ)
29 749 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo [144006]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass JP [145779]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass (Global) (259138)
Rozetka.ua (Київ)
29 499 грн.
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Indigo (Global) (259134)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Frost (Global) (259139)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian (Global) (259137)
Rozetka.ua (Київ)
28 099 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 418 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 473 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
29 626 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
31 369 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 867 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
31 158 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
33 180 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Frost
Rozetka.ua (Київ)
31 849 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 649 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Indigo
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB SIM/eSIM Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 149 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Indigo
Rozetka.ua (Київ)
31 649 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Frost
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB eSIM Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Lemongrass
Rozetka.ua (Київ)
30 399 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Obsidian
Rozetka.ua (Київ)
30 377 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 10 12/128GB Frost
Rozetka.ua (Київ)
32 886 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 10 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 10 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 10 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія