шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 8a 256GB

Ціни23Опис Відгуки5Обговорення4Корисне14Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 8a 256GB за ціною від 19999 грн.
Відео 2Фото 20

Характеристики та опис Google Pixel 8a 256GB

Вага (г): 188; Розміри (мм): 152.1x72.7x8.9; Захист від вологи: IP67; Ємність (мАгод): 4492; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; USB-C: USB-C 5Gbps; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 5G; Стандарт зв'
Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2400x1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4492 мАгод
Захист від вологи
IP67
Розміри (ВхШхТ)
152.1x72.7x8.9 мм
Вага
188 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  29000 грн.

1
0
1
3
хороша модель, сподобалося
15 червня 2025, 16:46 #
Переваги:Чистий Android та політика оновлень. Захист IP67. Непогана продуктивність вистачить для бахатьох навіть самих вимогливих задач на декілька років.

Недоліки:Повільна зарядка 18 Вт по дроту, та 5 Вт бездротова. Рамки дисплея з 2018 року, як і зарядка.

Коментар:Непоганий у всіх аспектах апарат. Особливо для тих кому потрібен компактний смартфон з хорошими характеристиками. На рахунок ШІМ поки що, або не замітив, або це не так істотно, як описують.

Автор:Юрій Божко

Просто ідеальний смартфон на кожен день
11 листопада 2024, 14:40 #
Переваги:Камера, чистий Android, дисплей, ергономіка та невеликий розмір. Непогана продуктивність, як для моїх задач.

Недоліки:Поки не знайшов

Коментар:Це просто ідеальний субфлагман, в якому дуже добре збалансований параметр цінаякість. Бо при доволі скромному бюджеті ви отримаєте унівресальний комбайн для фото, ігор та повсякденного використання.

Автор:Артем Н

Однозначно - треба брати, якщо подобається чистий Android
10 листопада 2024, 19:39 #
Переваги:Камерапродуктивністьрозмірдисплей, підтримка e-sim

Недоліки:Хотілося б комплектного зарядного пристрою.

Коментар:Шикардосний у всіх аспектах смартфон приємний дизайн, неймовірний колір, достатня продуктивність, крутезна камера, вражаюча автономність, якої вистачає на весь день. Ще й за адекватну ціну.

Автор:Артем Н  пользуюсь Google Pixel 8a 128GB кілька місяців

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Google Pixel 8a Review | PCMag
Google Pixel 8a review: The best midrange Android phone gets ...
Google Pixel 8a Review: A for Ambition | Gadgets 360
від 19 999  до 27 199 грн.
Google Pixel 8a 8/256GB (Obsidian) G8HHN,G6GPR,GKV4X
Jabko.ua (Львів)
19 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Bay
Justbuy.com.ua (Київ)
22 329 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256Gb Bay
Stls.store (Київ)
23 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Obsidian
Touch (Дніпро)
23 879 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256Gb Bay
Цифра (Київ)
22 799 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
25 708 грн.
← купити
Google Pixel 8a 8/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
24 046 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Bay (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
22 962 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Bay Global
Техно Їжак (Київ)
23 499 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 8a 8/256GB Bay
MAUDAU (Київ)
24 605 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 8a 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 8a 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 8a 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія