шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB

Ціни77Опис Відгуки1Обговорення2Корисне10Аксесуари
Купити мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB за ціною від 20999 грн.
Відео 2Фото 28

Характеристики та опис Google Pixel 9a 256GB

Вага (г): 186; Розміри (мм): 154.7x73.3x8.9; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 17.8; Ємність (мАгод): 5100; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C 5Gbps; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.3 "
роздільна здатність екрану
2424x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5100 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
154.7x73.3x8.9 мм
Вага
186 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Краще трохи доплатити і взяти звичайний pixel 9
11 грудня 2025, 17:33 #
Переваги:Бездротова зарядка
120 герц екран
Довго тримає заряд, вистачає на 2-3 дні роботи

Недоліки:Габарити не дуже зручні, хотілося б трохи компактнійший
Сканер відбитку пальця оптичний, вночі неприємно сліпить яскраве світло при розблокуванні
Смартфон досить важкий
Дизайн досить специфічний, не кожному зайде

Коментар:Користуются цим смартфоном як робочим (запасним), з усіма задачами справляється, це месенджери, пошта, робота з документами, перегляд відео.
Незвичайним є те, що камери майже не випирають з корпусу, зараз такі смартфони майже не роблять.
Це був мій перший смартфон з частотою розгортки екрану 120 герц, надзвичайно плавна картинка, на 60 тепер немає жодного резону повертатися

Автор:Марія Костенко  пользуюсь Google Pixel 9a 128GB/8GB більше року

від 20 999  до 26 999 грн.
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian (GA09566) GA09566-US
GRO (Київ)
22 289 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris (Global)
Babuy.com.ua (Київ)
22 899 грн.
← купити
Google Смартфон Google Pixel 9A 8/256GB Iris (Global)
MTA.ua (Київ)
23 199 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB (Obsidian) GXQ96;GTF7P
Jabko.ua (Львів)
21 699 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Justbuy.com.ua (Київ)
21 689 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Obsidian
Stls.store (Київ)
23 299 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Iris
Touch (Дніпро)
25 519 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256Gb Obsidian
Цифра (Київ)
21 999 грн.
← купити
Смартфон Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian
Denika.ua (Харків)
22 647 грн.
← купити
Google Pixel 9a 8/256GB Obsidian USA / EU GXQ96 | GTF7P
Easymac.com.ua (Київ)
24 160 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Google Pixel 9a 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Google Pixel 9a 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія