шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 [2E-12823]

Конфігурації і ціни 292Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12823) за ціною від 22244 грн.

Серия 2E Rational TMX04

Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики [2E-12823]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD A520
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.6 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Radeon Vega 7
Об'єм накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
355x170x275 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  21000 грн.    до  27000 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12784
від 22 600 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12810
від 23 665 грн.
2E Rational TMX04
2E-12824
від 23 976 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12785
від 24 331 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12809
від 22 422 грн.
2E Rational TMX04
2E-12825
від 22 733 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12786
від 23 088 грн.
2E Rational Credo Slim
2E-12783
від 21 312 грн.
2E Rational TMX04
2E-12822
від 21 001 грн.
2E Rational TMX03
2E-12796
від 25 862 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12812
від 24 154 грн.
Artline Business B24
B24v10Win
від 26 927 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9616
від 22 858 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1828I
від 23 736 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31220
від 24 799 грн.
Vinga Advanced B00
Advanced B0045
від 20 815 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9628
від 22 115 грн.
Artline Business B24
B24v15
від 23 399 грн.
Artline Business B24
B24v11
від 23 231 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31156
від 25 399 грн.
Vinga Advanced D95
Advanced D9592
від 24 182 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31228
від 25 599 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1830I
від 25 880 грн.
Vinga Advanced A18I
Advanced A1826I
від 22 120 грн.
Qbox I312xx Mini Tower
I31236
від 26 099 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6822
від 24 349 грн.
Vinga Advanced D96
Advanced D9619
від 24 797 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6841
від 24 408 грн.
Qbox I311xx Desktop
I31164
від 26 199 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6802
від 24 541 грн.

від 22 244  до 27 805 грн.
Системний блок 2E Rational (2E-12823) 2E-12823
Moyo.ua (Київ)
24 299 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12823
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12823
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12823
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12823) 2E-12823
icom.net.ua (Київ)
22 244 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12823)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational R5-5500GT 16/256 UMA A520 TMX04-500 W11 (2E-12823) 2e-12823
Kvshop.com.ua (Київ)
23 999 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12823
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-5500GT, 16Gb, F256GB, UMA, A520, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12823)
Rozetka.ua (Київ)
27 805 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12823, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12823). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12823) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія