шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 [2E-12879]

Конфігурації і ціни 406Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12879) за ціною від 61727 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo V200

Модифікації 2E Rational Credo V200 37
Характеристики [2E-12879]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
413x185x330 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12891
від 61 594 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12869
від 61 994 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12897
від 63 858 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12903
від 60 795 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12909
від 59 330 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12894
від 59 063 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12866
від 57 243 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12876
від 56 932 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12888
від 56 799 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv175
від 68 726 грн.
Artline WorkStation ...
W52v22
від 70 223 грн.
DRGNv152
від 68 463 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv71W in
від 65 252 грн.
DRGNv153
від 68 949 грн.
DRGNv163
від 62 522 грн.
W52v25
від 65 735 грн.
HP OMEN 40L
GT21-2016ua
від 58 020 грн.
DRGNv144
від 69 213 грн.
X37WHITEv70W in
від 63 050 грн.
Lenovo ThinkCentre N...
12UD000YPB
від 68 802 грн.
HP Elite SFF 800 G9
7B1F8EA
від 63 272 грн.
Artline Business T17
T17v24
від 67 980 грн.
Artline Business T15...
T15v21
від 65 340 грн.

від 61 727  до 77 158 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12879)
ACDC.com.ua (Київ)
67 029 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12879) 2E-12879
Moyo.ua (Київ)
68 049 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11P 2E-12879
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12879) 2E-12879
icom.net.ua (Київ)
61 727 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE 2E-12879
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12879
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12879)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 32/1TB NVD5050-8 H610 V500B 500W W11 (2E-12879) 2e-12879
Kvshop.com.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE E-2E-12879
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, V500B, 500W, Win11PE (2E-12879)
Rozetka.ua (Київ)
77 158 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12879, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12879). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo V200 (2E-12879) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія