шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh [2E-12896]

Конфігурації і ціни 198Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12896) за ціною від 53868 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Credo Mesh

Модифікації 2E Rational Credo Mesh 18
Характеристики [2E-12896]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
278x165x350 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  62500 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12868
від 52 004 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12878
від 51 737 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12890
від 51 604 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12895
від 51 560 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12902
від 50 805 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12906
від 54 534 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv71
від 60 059 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv151
від 57 332 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12900
від 56 044 грн.
X37WHITEv70
від 57 860 грн.
Dell Pro Tower
BTO010QCT125 0
від 50 998 грн.
Dell Pro Slim
BTO107QCS125 0
від 47 629 грн.

від 53 868  до 67 335 грн.
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12896)
ACDC.com.ua (Київ)
60 039 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-12896) 2E-12896
Moyo.ua (Київ)
59 309 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE 2E-12896
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W 2E-12896
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12896
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12896) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
53 868 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12896)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Rational i5-14400F 16/1TB NVD5050-8 B760 V300B-MH 500W W11 (2E-12896) 2e-12896
Kvshop.com.ua (Київ)
58 599 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE E-2E-1289
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, B760, 2E-V300B-MH, 500W, Win11PE (2E-12896)
Rozetka.ua (Київ)
67 335 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12896, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12896). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Credo Mesh (2E-12896) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія