шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast A41 65W за ціною від 1131 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Acefast A41 65W

Вага (г): 136; Габарити (мм): 96x30x53; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
96x30x53 мм
Вага
136 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1900 грн.

від 1 131  до 2 809 грн.
Зарядний пристрій Acefast A41 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN Black
Rozetka.ua (Київ)
1 277 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A41 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN Black
Rozetka.ua (Київ)
1 131 грн.
← купити
Зарядне мережеве ACEFAST A41 PD65W 2Type-C 1USB 3.6A швидка зарядка для телефонів Android iOs Apple Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 171 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A41 QC 65W 2xUSB-C | USB-A Black (A41-black)
Rozetka.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Acefast A41 QC 65W 2xUSB-C | USB-A White (A41-white)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST GaN A41 зі швидким заряджанням|2Type-C/1USB, 65W/5A, PD/QC| Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 395 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер ACEFAST GaN A41 зі швидким заряджанням|2Type-C/1USB, 65W/5A, PD/QC| Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій зі швидкою зарядкою ACEFAST A41 65W PD/QC 3.0 GaN (2Type-C+USB) Black
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій зі швидкою зарядкою ACEFAST A41 65W PD/QC 3.0 GaN (2Type-C+USB) White
Rozetka.ua (Київ)
1 245 грн.
← купити
Зарядний пристрій Acefast A41 USB/2 Type-C QC PD PD65W GaN Black
Rozetka.ua (Київ)
1 201 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast A41 65W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast A41 65W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast A41 65W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія