шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast B16 95W за ціною від 332 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Acefast B16 95W

Вага (г): 24; Габарити (мм): 54x25x25; індикатор роботи; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0+; Потужність (на всі порти) (Вт): 95; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 1
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
95 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0+
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
PPS
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
метал
Габарити
54x25x25 мм
Вага
24 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  375 грн.    до  650 грн.

від 332  до 717 грн.
Acefast Автомобільний адаптер для телефона Acefast B16 2xUSB 95W
MTA.ua (Київ)
339 грн.
← купити
AceFast B16 95w PD USB-C/USB-A ports car charger + USB-C to USB-C cable metal gray
AKS.ua (Київ)
419 грн.
← купити
AceFast B16 95W (USB-A+USB-C) dual port metal car charger set (P5) Metal Gray (6974316285304) B1695W(USB-A+USB-C)dualportmet
COMFY.ua (Київ)
455 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B16 95W (USB-A+USB-C) Metal Gray (6974316285304) 6974316285304
FOXTROT.UA (Київ)
369 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B16 95W Metal Gray with Type-C/Type-C (6974316285304) 6974316285304
Ktc.ua (Рівне)
469 грн.
← купити
Acefast ACEFAST B16 95W (USB-A+USB-C) dual port metal car charger (6974316284970) 6974316284970
Kvshop.com.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B16 P5 95W PD/QC, Type-C + USB, швидка зарядка для ноутбука, iPhone та Android
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
AceFast B16 95w PD USB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
332 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B16 95W (USB-A+USB-C) dual port metal car charger set (P5) Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Зарядний пристрій для авто ACEFAST B16 95Вт USB-A USB-C підтримка PD QC Grey
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B16 95W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B16 95W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B16 95W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія