шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 [MBA15M410SL]

Конфігурації і ціни 382Відгуки  Обговорення  Корисне21Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MBA15M410SL) за ціною від 98590 грн.
Відео 30Фото 29

Серия Apple MacBook Air 15 2025 M4

Модифікації Apple MacBook Air 15 2025 M4 34
Характеристики [MBA15M410SL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M4
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Sequoia /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  82500 грн.    до  120000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MBA15M411SB
від 97 399 грн.
MBA15M411ST
MBA15M408SB
від 99 122 грн.
MBA15M411M
від 106 960 грн.
MBA15M410SB
від 100 300 грн.
MDVC4
від 84 760 грн.
MDVU4
від 82 996 грн.
MDVN4
від 82 799 грн.
MDVF4
від 83 428 грн.
MBA15M411SL
MBA15M410ST
MBA15M407SB
від 82 096 грн.
MBA15M407M
MBA15M407ST
MBA15M410M
від 98 524 грн.
MBA15M403SB
від 80 790 грн.
MGPE4
від 79 876 грн.
MGPC4
від 79 599 грн.
MBA15M503SL
від 104 399 грн.
MBA15M503ST
MBA15M503M
MBA15M503SB
MBA15M510SL
від 105 499 грн.
MBA15M510ST
MBA15M510M
MBA15M510SB
MBA15M509SL
від 95 999 грн.
MBA15M509ST
MBA15M509M
MBA15M509SB

від 98 590  до 107 977 грн.
Apple Macbook Air 15" M4 10-Core CPU | 32Gb | 512GB | 10-Core GPU | Silver (Z1DB000G4)
Buy.ua (Київ)
100 300 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (Z1DB000G4)
Smartmag.biz.ua (Львів)
101 236 грн.
← купити
MacBook Air 15" 2025 Silver M4 10-Core CPU/10-Core GPU/32GB /512GB SSD (Z1DB000G4)
Toiler.com.ua (Київ)
98 590 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" 2025 Silver (Z1DB000G4) EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
103 179 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M4 32/512GB 2025 Silver (Z1DB000G4) Ноутбук MacBook Air 15\" M4 32/512GB 2025 Silver (Z1DB000G4)
Kvshop.com.ua (Київ)
107 977 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple MBA15M410SL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MBA15M410SL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 2025 M4 (MBA15M410SL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія