шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Apple MacBook Air 15 (2023) [Z18T000PL]

Конфігурації і ціни 161Відгуки  Обговорення  Корисне30Аксесуари
Купити ноутбук Apple MacBook Air 15 (2023) (Z18T000PL) за ціною від 55795 грн.
Відео 38Фото 23

Серия Apple MacBook Air 15 (2023)

Модифікації Apple MacBook Air 15 (2023) 43
Характеристики [Z18T000PL]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
2880x1864 / Liquid Retina display /
Серія
Apple M2
Тактова частота
3.49 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / Touch ID /
Передвстановлена ОС
MacOS / Ventura /
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
340x238x12 мм
Вага
1.51 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  47000 грн.    до  65000 грн.
Apple MacBook Air 15...
MRYM3
від 55 438 грн.
MRYQ3
від 52 629 грн.
MXD33
від 56 899 грн.
MXD23
від 57 232 грн.
MXD13
MQKQ3
від 52 119 грн.
MC9G4
від 50 128 грн.
MRYU3
від 51 499 грн.
MBA15M305ST
MRYT3
від 50 306 грн.
MRYP3
від 54 551 грн.
MQKT3
від 48 796 грн.
MQKV3
MQKW3
від 51 999 грн.
MQKX3
від 45 066 грн.
MRYR3
від 49 599 грн.
MRYN3
від 50 607 грн.
MXD43
від 47 999 грн.
MQKU3
від 51 749 грн.
MQKP3
від 51 149 грн.
MQKR3
від 48 974 грн.
MRYV3
від 48 168 грн.
MC9D4
MBA15M305SL

від 55 795  до 60 481 грн.
Ноутбук Apple MacBook Air 15 M2 Midnight 2023 (Z18T000PL, Z18T0006E) Z18T000PL, Z18T0006E
GRO (Київ)
56 289 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (Z18T000PL, Z18T0006E)
Q-techno.com.ua (Київ)
60 481 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (Z18T000PL) Z18T000PL/Z18T0006E/Z18T000SL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
56 644 грн.
← купити
MacBook Air M2 15,3" 8CPU/10GPU/16GB/256GB Midnight 2023 (Z18T000PL/Z18T0006E)
Toiler.com.ua (Київ)
55 795 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight (Z18T000PL, Z18T0006E)
Smartmag.biz.ua (Львів)
57 898 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (Z18T000PL, Z18T0006E)
Easybay.com.ua (Київ)
56 522 грн.
← купити
Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Midnight 2023 (Z18T000PL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
56 185 грн.
← купити
Apple MacBook Air 15" M2 16/256GB Midnight 2023 (Z18T000PL, Z18T0006E) Ноутбук MacBook Air 15\" M2 16/256GB Midnight 2023 (Z
Kvshop.com.ua (Київ)
60 477 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple Z18T000PL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Apple MacBook Air 15 (2023) (Z18T000PL). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Apple MacBook Air 15 (2023) (Z18T000PL) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія