шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze [X49v75]

Конфігурації і ціни 529Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75) за ціною від 56967 грн.
Фото 10

Серия Artline Gaming X49 Breeze

Модифікації Artline Gaming X49 Breeze 48
Характеристики [X49v75]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B550
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv75
від 61 556 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v63
від 64 019 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31724
від 59 199 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .55.21254
від 52 792 грн.
Artline Gaming X43 B...
X43v72
від 34 399 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31734
від 59 999 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31766
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S1.5 6.21273
від 51 859 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31733
від 58 699 грн.
X43v73
від 40 899 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv65
від 61 070 грн.
Cobra Advanced A75F
A75F.32.S5.5 6.20915
від 51 257 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v57
від 58 826 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31725
від 60 699 грн.
X49WHITEv55
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv41
Qbox I317xx R5-R1
I31723
від 57 899 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31732
Artline Gaming X61
X61v28
від 61 775 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8932
від 57 862 грн.
Qbox I316xx
I31646
від 61 299 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31735
від 61 499 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.S5.5 6.21272
від 51 415 грн.
Qbox I317xx R5-R1
I31722
від 57 199 грн.
X49v55
від 57 860 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v41
Artline Gaming STLKR
STLKRv66
від 62 522 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8749
від 58 527 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31767
від 61 999 грн.
Artline Gaming X61
X61v29
від 62 786 грн.

від 56 967  до 62 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75) X49v75
Artline.ua (Київ)
60 543 грн.
← купити
Комп’ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75)
АЛЛО (Київ)
60 489 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75) X49v75
FOXTROT.UA (Київ)
61 799 грн.
← купити
Десктоп ARTLINE Gaming X49 (X49v75)
Justbuy.com.ua (Київ)
60 439 грн.
← купити
Персональний комп’ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75) X49v75
Comtrading.ua (Київ)
56 967 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75) X49v75
icom.net.ua (Київ)
57 067 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75)
MTA.ua (Київ)
60 899 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X49 (X49v75) x49v75
Kvshop.com.ua (Київ)
62 499 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v75)
Rozetka.ua (Київ)
61 529 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X49v75, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X49 Breeze (X49v75) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія