шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни72Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 140W за ціною від 2395 грн.
Відео 5Фото 19

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Pro Fast 140W

Вага (г): 304; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; індикатор роботи; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.1; Quick Charge: Quick Charge 4.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 140;ємів USB-C (шт.): 2
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
140 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.1
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
304 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 395  до 4 662 грн.
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black + Cabel Type-C 1m CCGP100201
Artline.ua (Київ)
3 980 грн.
← купити
Baseus Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W + Type-C to Type-C Cable 240W 1m Black (CC
MTA.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Зарядний пристрій Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2C+U 140W (CCGP100202) білий + кабель Type-C to Type-C 240W 1m
АЛЛО (Київ)
2 999 грн.
← купити
Baseus CCGP100201
Mallprix.com (Київ)
2 911 грн.
← купити
Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W Black w/Type-C to Type-C cable (CCGP100201)
Tehnomart.com (Київ)
2 921 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W Black w/Type-C to Type-C cable (CCGP100201) CCGP100201
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W + Cable Type-C + Type-C (CCGP100201) Black CCGP100201
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Baseus GaN5 Pro CCGP100201 — Мережевий зарядний пристрій Quick Charge, 140 Вт, 220 В, з кабелем USB тип-C до USB тип-C, 3 по
Comtrade.ua (Київ)
2 991 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порта, USB + Type-C 140W Черный (CCGP100201) 00000009444
Comtrading.ua (Київ)
3 155 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black(With Superior Series Fast Charging (CCGP100201)
Nkt.ua (Київ)
2 848 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W + Cable 1.0m Type-C 240W white (CCGP100202) CCGP100202
E-server.com.ua (Київ)
3 614 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство Baseus GaN5 Pro 3 порта, USB + Type-C 140W Черный (CCGP100201) 22054926
Allbattery.ua (Харків)
3 130 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W (2 x Type-C + USB) + Кабель Type-C + Type-C) Black (CCGP100201)
MAUDAU (Київ)
4 372 грн.
← купити
Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W Black (CCGP100201) CCGP100201
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W (2 x Type-C + USB) + Кабель Type-C + Type-C) Black (CCGP100201) CCGP100201
Compx.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2C+U 140W + Cable Type-C to Type-C 240W 1m White (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
2 395 грн.
← купити
Baseus Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W + Type-C to Type-C Cable 240W 1m White (CC
MTA.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порта, USB + Type-C 140W Белый (CCGP100202) 00000009445
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black(With Superior Series Fast Charging CCGP100201
Comtrading.ua (Київ)
3 050 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus 2xUSB-C 140W + 1xUSB GaN + cable USB-C to USB-C black (CCGP100201) CCGP100201
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W White w/Type-C to Type-C cable (CCGP100202) CCGP100202
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Сетевое зарядное устройство Baseus GaN5 Pro 3 порта, USB + Type-C 140W Белый (CCGP100202) 22054936
Allbattery.ua (Харків)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U + Cable Type-C to Type-C 140W CCGP100201 Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Cable Type-C to Type-C 240W 1m CCGP100202 White
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Адаптер - блок на 3 порти - зарядне Baseus Gan5 Pro Fast Charger 140W (CCGP100202) + кабель C to C
MAUDAU (Київ)
3 208 грн.
← купити
Блок живлення - зарядний адаптер 3 порти Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W чорний (CCGP100201)
MAUDAU (Київ)
3 790 грн.
← купити
Адаптер - зарядний пристрій Baseus 140W GaN5 Pro Fast Charger + C to C кабель (CCGP100202)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порта, USB + Type-C 140W Черный (CCGP100201)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти 1*USB + 2*Type-C 140 W (CCGP100202) білий
MAUDAU (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W 1xUSB/2xUSB-C Ports + USB C-C 240W Cable Black (CCGP100201)
MAUDAU (Київ)
3 699 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB+Type-C 140W Білий (CCGP100202) (2893)
Rozetka.ua (Київ)
4 662 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB + Type-C 140W Чорний (CCGP100201) (2888)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий ЗП Type-C 1m Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black CCGP100201
Rozetka.ua (Київ)
4 559 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202) white
Rozetka.ua (Київ)
3 737 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202) White
Rozetka.ua (Київ)
3 393 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
3 838 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus CCGP100201 PD140W / QC5.0 Cable Type-C to Type-C 1m, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 529 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2Type-C+USB 140W EU (with Type-C to Type-C 140W (1m)) (CCGP100201) (Black) (1604
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202) білий
Rozetka.ua (Київ)
3 032 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus GaN5 Pro Fast Charger | 2C+U, 140W/3A, PD3.1
Rozetka.ua (Київ)
3 420 грн.
← купити
1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
3 046 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A
Rozetka.ua (Київ)
3 745 грн.
← купити
Мережевий ЗП Type-C 1m Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black CCGP100201
Rozetka.ua (Київ)
4 580 грн.
← купити
МЗП Baseus GaN5 Pro 140W EU (1UAB-A/2C) + кабель Type-C to Type-C (CCGP100201) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 091 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W білий (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB + Type-C 140W Чорний (CCGP100201) (252987)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB+Type-C 140W Білий (CCGP100202) (252597)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Baseus GaN5 Pro 2Type-C+USB 140W EU (with Type-C to Type-C 140W (1m) (CCGP100201) для iPhone iPad Samsung Leno
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U + Cable Type-C to Type-C 140W CCGP100201 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Cable Type-C to Type-C 240W 1m CCGP100202 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A| (CCGP100202) Колір Whit
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Швидка зарядка Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2Type-C+USB 140W EU (with Type-C to Type-C 140W (1m
Rozetka.ua (Київ)
3 834 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Baseus GaN5 Pro Fast Charger |2C+U, 140W/3A, PD3.1/QC| + кабель USB Type-C – USB Type-C
Rozetka.ua (Київ)
3 395 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій адаптер Baseus GaN5 Pro (CCGP100202) |1USB/2Type-C, 140W/5A, підтримка швидкої зарядки PD/QC, ба
Rozetka.ua (Київ)
2 945 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus 140W GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.1 USB+2Type-C 5A + кабель Baseus Type-C to Type-C 24
Rozetka.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U, 140W/3A, PD3.1/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер - блок на 3 порти - зарядний Baseus Gan5 Pro Fast Charger 140W (CCGP100202) + кабель C to C
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W білий (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти 1*USB + 2*Type-C 140W (CCGP100202) білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер зарядний мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable GaN5 Pro Fast Charger 3 порти 140W біле
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB+Type-C 140W Чорне (CCGP100201)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2C+U 140W EU (CCGP100201) Black
Rozetka.ua (Київ)
3 779 грн.
← купити
Блок живлення Швидка зарядка Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 2Type-C+USB 140W EU (with Type-C to Type-C 140W (1m
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus 140W GaN5 Pro Fast Charger QC4.0+PD3.1 USB+2Type-C 5A + кабель Baseus Type-C to Type-C 24
Rozetka.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W 1xUSB/2xUSB-C Ports + USB C-C 240W Cable Black (CCGP100201)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 140W 2Type-C + USB 5A с функцией быстрой зарядки QC4.0+PD3.1 + Кабель Type-C to
Rozetka.ua (Київ)
3 495 грн.
← купити
Адаптер мережевий Baseus Type-C to Typc-C cable Gan5 Pro Fast Charger |1USB/2Type-C, PD/QC, 140W/5A
Rozetka.ua (Київ)
3 531 грн.
← купити
Мережевий ЗП Type-C 1m Baseus GaN5 Pro Fast Charger 2C+U 140W EU Black CCGP100201
Rozetka.ua (Київ)
4 338 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro Fast Charger 140W білий (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB+Type-C 140W Чорний (CCGP100201)
Rozetka.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Pro 3 порти, USB+Type-C 140W Білий (CCGP100202)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Pro Fast 140W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 140W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Pro Fast 140W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія