шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 155Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP004) за ціною від 5398 грн.
Відео 1Фото 4

Серия be quiet! Pure Power 12

Модифікації be quiet! Pure Power 12 5
Где купить? [BP004]
Характеристики [BP004]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД91 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA500 мм / 650/800/950 /
MOLEX800 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.9 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму25 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4800 грн.    до  7250 грн.
1stPlayer HA-BA
HA-750BA7
від 5 498 грн.
Deepcool PN-D
PN1000D
від 5 239 грн.
Deepcool PN-D
PN850D
від 4 547 грн.
MSI MAG GN PCIE5
A850GN
від 4 867 грн.
Seasonic B12 BC
B12-BC-750
від 6 650 грн.
FSP VITA GD
VITA-850GD
від 5 078 грн.
Seasonic G12 GC
G12-GC-850
від 4 621 грн.
Enermax CyberG II
ERV850G-AHG- NAC
від 4 680 грн.
be quiet! Pure Power...
BP003
від 4 731 грн.
BP005
від 6 388 грн.
Seasonic G12 GC
G12-GC-750
від 4 878 грн.
Deepcool PN-D
PN750D
від 4 249 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G White
від 5 199 грн.
BP027
від 5 711 грн.
Asus Prime Gold
Prime 750W Gold
від 4 414 грн.
BP026
від 5 207 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 850W
від 5 163 грн.
Xilence Performance X
XP1050MR9
від 6 083 грн.
Gamemax RGB PRO 2025
RGB PRO 1050G White
від 5 346 грн.
GT 850W Snow
від 5 531 грн.
Seasonic G12 GM
G12-GM-850
від 5 245 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A750GLS PCIE5
від 5 265 грн.
Seasonic CORE GX ATX...
CORE GX-750 ATX 3.1
від 5 460 грн.
Gamemax GX PRO
GX PRO 1050G
від 5 399 грн.
Chieftec Atmos
CPX-850FC
від 4 979 грн.
MSI MAG GL PCIE5 II
A750GL II
від 5 366 грн.
Asus Prime Gold
Prime 750W Gold Black
від 5 485 грн.
Deepcool Gamer Storm...
PN850M White
від 5 179 грн.
PN1000M
від 5 384 грн.
PN850M
від 5 088 грн.

від 5 398  до 8 074 грн.
Блок живлення be quiet! PURE POWER 12 850W (BP004EU) BP004EU
Artline.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 850W (BP004) Black
MTA.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 850W (BP004EU) BP004EU
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! PURE POWER 12 850W (BP004EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP004EU
Mallprix.com (Київ)
5 591 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 850W (BP004EU) BP004EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
be quiet! Pure Power 12 850W (BP004) BP004
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 401 грн.
← купити
Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 850W (BP004) Black
Soho.com.ua (Київ)
5 609 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 850 Вт Atx 3.1 80Plus Gold (Bp004Eu)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 888 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! Pure Power 12 850W (BP004) Pure Power 12 850W (BP004)
Denika.ua (Харків)
6 091 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP004, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP004). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP004) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія