шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-193 за ціною від 3100 грн.

Характеристики та опис Benson BN-193

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об' Розміри: Об' Шкала літражу
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Ківш
Об'єм2.1 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиз покриттям
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 100  до 4 140 грн.
Набір каструль 12 предметів BN-193 нержавіюча сталь
Rozetka.ua (Київ)
3 989 грн.
← купити
Набір посуду Benson 12 предметів із нержавіючої сталі (BN-193)
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-193 12пр
Rozetka.ua (Київ)
4 140 грн.
← купити
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-193 (12 предметів)
Rozetka.ua (Київ)
3 131 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів із нержавіючої сталі з кришками Benson (BN-193)
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі Benson BN-193 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 484 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-193 із нержавіючої сталі з багатошаровим дном (5 шарів) з 12 предметів (4 каструлі сковорода сотейн
Rozetka.ua (Київ)
3 579 грн.
← купити
Набір посуду Benson з неіржавкої сталі 12 предметів (BN-193)
Rozetka.ua (Київ)
3 300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-193, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-193. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-193 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія