шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-197 за ціною від 3614 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-197

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об'
Основних предметів6
Усього предметів18
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
бакелітові підставки, сітка для фритюру, кухонні прилади
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2.1 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 614  до 5 173 грн.
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-197 (18 предметів)
Rozetka.ua (Київ)
3 614 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-197 з нержавіючої сталі 18 предметів
Rozetka.ua (Київ)
3 680 грн.
← купити
Набір посуду Преміум класу Benson BN-197 з термодатчиками 18 предметів ( 9 шарове дно)
Rozetka.ua (Київ)
5 010 грн.
← купити
Набір каструль + Сковорода 24 см + Кухонний набір + Фритюрниця Benson BN-197, 18 предметів, Нержавіюча сталь, 6,5 л; 3,9 л;
Rozetka.ua (Київ)
4 344 грн.
← купити
Набір посуду Преміум класу Benson BN-197 з термодатчиками 18 предметів ( 9 шарове дно)
Rozetka.ua (Київ)
5 173 грн.
← купити
Набір посуду Преміум класу Benson BN-197 з термодатчиками 18 предметів (9 шарове дно)
Rozetka.ua (Київ)
5 098 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-197, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-197. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-197 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія