шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-204 за ціною від 3299 грн.

Характеристики та опис Benson BN-204

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2.1;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.5; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.9; Об'єм 2 каструлі (л): 2.9; Об'єм каструлі (л): 2.1;єм: Мін. об'
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2.1 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хорошая модель, понравилось
15 березня 2020, 12:14 #
Переваги:Хороший набор посуды. Аккуратно сделанная, без лишних прибамбасов.После мытья нет желтизны или каких-то пятен.Сковорода отличная! Что угодно можно готовить, не пригорает.Глубокая-перемешивать легко.Цена норм.

Недоліки:Если сковорода заполнена полностью, ее трудновато поднять одной рукой за ручку.

від 3 299  до 4 642 грн.
Набір каструль Benson 12 предметів із нержавіючої сталі зі сковорідкою (BN-204)
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-204 12пр.
Rozetka.ua (Київ)
4 556 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі 12 предметів Benson (BN-204)
Rozetka.ua (Київ)
3 450 грн.
← купити
Набір кухонного посуду каструль Benson BN-204 із нержавіючої сталі 5-шаровим дном об'ємом 2.1/2.9/3.9/6.5 л набір із 12 пред
Rozetka.ua (Київ)
3 823 грн.
← купити
Набір каструль та капсульної 5 шаровим дном з нержавіючої сталі Benson BN-204 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 454 грн.
← купити
Набір каструль та капсульної 5 шаровим дном з нержавіючої сталі Benson BN-204 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-204 на 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 642 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-204, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-204. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-204 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія