шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-294 за ціною від 3675 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Benson BN-294

Країна походження бренду: Україна; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.1; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.6; Об'єм 2 каструлі (л): 2.6; Об'єм каструлі (л): 1.9;єм: Мін. об' Розміри: Об' Шкала літражу
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Шкала літражу
Каструлі
Об'єм1.9 л
2.6 л
3.6 л
6.1 л
Ківш
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуУкраїна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 675  до 5 933 грн.
Набір посуду Benson із нержавіючої сталі 12 предметів (BN-294)
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити
Набір посуду із нержавіючої сталі Benson BN-294 12 пр
Rozetka.ua (Київ)
3 888 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-294 з нержавіючої сталі 12 предметів – зі сковородою з мраморним покриттям і скляними кришками
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-294 12ін.
Rozetka.ua (Київ)
5 081 грн.
← купити
Набір посуду Benson із нержавіючої сталі 12 предметів (BN-294)
Rozetka.ua (Київ)
3 675 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів Benson BN-294 каструлі, сковорода та сотейник з паровипускними кришками та мірною шкалою з нержаві
Rozetka.ua (Київ)
4 865 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-294 із нержавіючої сталі з 5 шаровим дном з 12 предметів (4 каструлі сковорода сотейник і 6 кришок
Rozetka.ua (Київ)
4 039 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-294 з нержавіючої сталі з 5 шаровим дном на 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 748 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода Benson BN-294 Нержавіюча сталь, мармур 12 предметів 2,1л; 2,9л; 3,9л; 6,5л (4-1186527379)
Rozetka.ua (Київ)
4 597 грн.
← купити
Набір посуду Benson BN-294 з нержавіючої сталі з 5 шаровим дном на 12 предметів
Rozetka.ua (Київ)
5 933 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-294, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-294. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-294 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія