шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-332 за ціною від 3199 грн.

Характеристики та опис Benson BN-332

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал посуду: литий алюміній;єм: Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 26; Розміри: Об'єм каструлі (л): 7; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 5.1; Об'єм каструлі (л): 3;єм: Мін. об' Розміри: Об' Миття в посудомийці; Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт)
Основних предметів4
Усього предметів8
Комплектація3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Каструлі
Об'єм3 л
5.1 л
7 л
Сковорідки
Розміри26 см
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуНімеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 199  до 5 767 грн.
Набір квадратних каструль 8 предметів гранітне покриття світле Benson BN-332
Rozetka.ua (Київ)
3 538 грн.
← купити
Набір посуду з гранітним покриттям Benson BN-332 8 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 324 грн.
← купити
Набір посуду Benson 8 предметів із гранітним покриттям (BN-332)
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Benson BN-332 8пр.
Rozetka.ua (Київ)
4 893 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-332 8 пр. з антипригарним покриттям + сковорода
Rozetka.ua (Київ)
3 683 грн.
← купити
Набір посуду Benson із гранітним антипригарним покриттям 8 предметів (BN-332)
Rozetka.ua (Київ)
3 250 грн.
← купити
Набір квадратних каструль з кришками Benson BN-332 (3 л; 5,1л; 7 л) +сковорода 26*5,5см на 8 предметів з гранітним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
3 770 грн.
← купити
Набір каструль на 8 предметів прямокутної форми 3л; 5,1 л; 7л + сковорода 26 см BN-332 Benson
Rozetka.ua (Київ)
5 585 грн.
← купити
Набір каструль + сковорода 26 см Benson BN-332 Граніт 8 предметів 3л; 5,1л; 7л (4-1186527388)
Rozetka.ua (Київ)
4 513 грн.
← купити
Набір каструль на 8 предметів прямокутної форми 3л; 5,1 л; 7л + сковорода 26 см BN-332 Benson
Rozetka.ua (Київ)
5 767 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-332, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-332. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-332 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія