шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BL6000 Pro

Ціни16Опис Відгуки4Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BL6000 Pro за ціною від 9995 грн.
Відео 60Фото 12

Характеристики та опис Blackview BL6000 Pro

Вага (г): 263; Розміри (мм): 166.7x81.3x12.8; Захист від ударів; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 17.43; Ємність (мАгод): 5280; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Рейтинг моделі: 4 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.36 "
роздільна здатність екрану
2300x1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка пальця
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
5280 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / K, IP68 /
Захист від ударів
+
Розміри (ВхШхТ)
166.7x81.3x12.8 мм
Вага
263 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
2
Как для сегмента "полевых" телефонов - самое то!
29 квітня 2021, 17:39 #
Переваги:- яркий и практичный экран
- хорошая ОС
- отличный звук слушалки
- отличное звучание музыки, несмотря на один динамик
- удобный лот для замены симок (без необходимости использовать шпильку)
- быстрая шнуровая зарядка и емкий аккумулятор
- беспроводная зарядка
- бесперебойная работа установленных программ
- отличное качество фото и видео
- интеллигентный внешний вид без горбатой брутальности

Недоліки:- отсутствие возможности использовать дополнительную карту памяти

Коментар:Для своего класса "антиводно-противоударных" - отличная модель. Грамотный формфактор, шустрая операционка, отличный экран, удобен в руке, и т.д. цена соответствует качеству!

Можно за 2500-3000 гривен.
21 липня 2021, 18:26 #
Переваги:Хорошо заряжается на быстрой зарядке.
Больше + нету.

Недоліки:Не поддерживает 2 диапазонный wifi.
Очень слабая яркость.
Батарея держит сутки при полной яркости.
Больше 2 касаний экран не отрабатывает. Баг оболочки.
Отпечаток в кнопке не срабатывает на холодный палец.
Тихий разговорный динамик.
Плохо ловит wifi и мобильные сети.
Плохая запись звука в видео, как с ведра.

Коментар:ОТСОСЯМБА за такие бабки.
Покупайте и попадайте.

Автор:Александр Пушкин

Да за такие бабки.....
16 березня 2021, 10:40 #
Переваги:Внешность

Недоліки:Тусклый экран.Плохо ловит 4G

Автор:Александр Пушкин

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 9 995  до 13 941 грн.
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726) 6931548306726
Click.ua (Київ)
11 154 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726) 6931548306726
ШО (Київ)
10 652 грн.
← купити
Смартфон 6.36" Blackview BL6000 Pro 8/256Gb 5G 2-SIM NFC 48/16Мп 8 ядер Android 10 Grey Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
9 995 грн.
← купити
Blackview 6931548306726
Mallprix.com (Київ)
10 886 грн.
← купити
Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Tehnomart.com (Київ)
10 725 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256Gb Cosmic Grey (6931548306726) UA 6931548306726
Sota.store (Київ)
10 775 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726) 6931548306726
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
10 845 грн.
← купити
Мобільний телефон Blackview BL6000 Pro 5G 8/256GB Grey (100819840)
Rozetka.ua (Київ)
11 448 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
11 175 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
11 001 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
11 845 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
13 941 грн.
← купити
Смартфон Blackview bl6000 Pro 8/256gb Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
12 146 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Cosmic Grey (6931548306726)
Rozetka.ua (Київ)
13 831 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL6000 Pro 8/256GB Grey
Rozetka.ua (Київ)
12 657 грн.
← купити
Смартфон 6.36" Blackview BL6000 Pro 8/256Gb 5G 2-SIM NFC 48/16Мп 8 ядер Android 10 Grey
Rozetka.ua (Київ)
10 995 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BL6000 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BL6000 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BL6000 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія