шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BV6600 Pro

Ціни49Опис Відгуки2Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BV6600 Pro за ціною від 10999 грн.
Відео 45Фото 23

Характеристики та опис Blackview BV6600 Pro

Вага (г): 325; Розміри (мм): 159x79.4x18; зарядний пристрій; навушники; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 8580; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Колір
діагональ дисплея
5.7 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
8580 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
159x79.4x18 мм
Вага
325 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Без чехла, закрывающего объектив термокамеры в руки не брать!!меры
7 жовтня 2024, 05:55 #
Переваги:Отношение цена/качество. Термокамера. Удобная макрокамера с подсветкой - в качестве мощной лупы очень даже ничего. Неплохой набор инструментов - уровень, шагомер, шумомер.

Недоліки:Защищённый телефон с ничем не прикрытым объективом термокамеры, который (объектив) боится любого воздействия.

Коментар:Норм аппарат. Сразу покупайте чехол или калошу - германиевая линза термокамеры боится любого воздействия.

Автор:Dmitry Radyk

обычная модель, ничего особенного
6 жовтня 2024, 22:25 #
Переваги:выглядит основательно

Недоліки:тепловизор не запускается, аккумулятор разряжается быстро

Коментар:Не могу подключить камеру. Софта под неё нет. Скачал приложение Flir Tools , камеру не видит. Чтобы задать вопрос поддержке создал аккаунт, который тут же был заблокирован чтобы разблокировать нужно написать письмо владельцу сайта, для чего нужно ... войти в аккаунт ...

Автор:Dmitry Radyk

від 10 999  до 12 682 грн.
Blackview Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black
MTA.ua (Київ)
11 599 грн.
← купити
Смартфон Blackview bv6600 Pro IP68 4/64gb Orange
Newsmag.com.ua (Дніпро)
11 299 грн.
← купити
Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black (6931548306955)
Q-techno.com.ua (Київ)
11 878 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black
Denika.ua (Харків)
12 078 грн.
← купити
Смартфон Blackview bv6600 Pro IP68 4/64gb Orange
Demping.store (Кривий Ріг)
10 999 грн.
← купити
Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Blackview BV6600 Pro 4/64Gb Black (Тепловізор) Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
11 078 грн.
← купити
Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
11 499 грн.
← купити
Смартфон Blackview BV6600 Pro Orange
MAUDAU (Київ)
12 075 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BV6600 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BV6600 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BV6600 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія