шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA106A Stellar за ціною від 178 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BA106A Stellar

Вага (г): 71; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
71 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 178  до 371 грн.
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
371 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
221 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
230 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 Charger Set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
213 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A PD20W+QC3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
178 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
220 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White (6941991125324)
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA106A Stellar PD20W+QC3.0 charger (EU) White (6941991125317)
Rozetka.ua (Київ)
236 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA106A Stellar, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA106A Stellar. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA106A Stellar у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія