шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS15A Erudite за ціною від 225 грн.
Фото 33

Характеристики та опис Borofone BAS15A Erudite

Вага (г): 49; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
49 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 225  до 358 грн.
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BAS15A Erudite USB-C PD30W Black
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Адаптер живлення для телефона Borofone BAS15A Erudite USB-C PD30W Black
Soho.com.ua (Київ)
239 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS15A Erudite single port PD30W чорний
MAUDAU (Київ)
314 грн.
← купити
Зарядне BOROFONE BAS15A Type-C PD30W QC3.0 чорнe
Rozetka.ua (Київ)
225 грн.
← купити
Сітчасте зарядне пристрій BOROFONE BAS15A Erudite single port PD30W чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS15A Швидка зарядка PD30W Black
Rozetka.ua (Київ)
358 грн.
← купити
МЗП BOROFONE BAS15A Erudite single port PD30W чорний
Rozetka.ua (Київ)
261 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BAS15A 30W, USB-C, PD, швидка зарядка, адаптер живлення для смартфонів, чорний
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS15A Erudite, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS15A Erudite. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS15A Erudite у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія