шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2425H

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2425H за ціною від 6600 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2425H

Габарити без підставки (мм): 539x314x50; Габарити (мм): 539x497x182; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; HDMI: HDMI v1.4; DisplayPort: DisplayPort v1.2; Передача відео: VGA
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
8 мс / 5 мс у розгоні /
Габарити (ШхВхТ)
539x497x182 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Брошюра c характеристиками P2725H
Брошюра c характеристиками P2425H
Брошюра c характеристиками P2225H
від 6 600  до 9 396 грн.
Монітор 23.8" DELL P2425H (210-BMFF) 210-BMFF
Moyo.ua (Київ)
7 482 грн.
← купити
Монітор Dell P2425H (210-BMFF)
Timesport.com.ua (Львів)
7 426 грн.
← купити
Монітор Dell 23,8 дюйма P2425H (210BMFF)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 307 грн.
← купити
Монітор Dell P2425H 23,8" Full HD IPS 100 Гц 5 мс 210-BMFF
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 988 грн.
← купити
Монітор Dell P2425H (210-BMFF) P2425H (210-BMFF)
Denika.ua (Харків)
8 170 грн.
← купити
Монітор 24" Dell Pro 24 Plus Monitor - P2425H (IPS / Full HD / 100Hz / 8-Bit / 99 sRGB / HAS / Pivot)
Rozetka.ua (Київ)
6 600 грн.
← купити
Монітор Dell 23,8 дюйма P2425H (210BMFF5Y)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 710 грн.
← купити
Монітор Dell P2425H 24" Full HD IPS 100 Гц 5 мс 210-BMFF/5Y
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
8 633 грн.
← купити
Монітор Dell P2425H 23,8" Full HD IPS 100 Гц 5 мс (без підставки) KL24210BMTB707
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Монітор Dell P2425H (210-BMFF)
Rozetka.ua (Київ)
9 396 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2425H, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2425H. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2425H у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія