шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (призначення)
HEDT (High-End DeskTop)
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Комплектуючі
Купити материнська плата Gigabyte B550 EAGLE за ціною від 4512 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Gigabyte B550 EAGLE

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' BIOS FlashBack; USB-C 5Gbps (шт.): 1; USB-A 10Gbps (шт.): 1; USB-A 5Gbps (шт.): 2; USB-А 2.0 (шт.): 4; LAN: 1 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор; Підтримка PCIe: 4.0;єм: 2; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 128;єм пам' Макс. об'
Socket
AM4
Форм-фактор
ATX
Розміри (ВхШ)
305x244 мм
Чипсет
AMD B550
DDR4
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
5 шт.
Підтримка PCIe
4.0
USB-A 5Gbps
2 шт.
USB-A 10Gbps
1 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 512  до 6 086 грн.
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE (sAM4, AMD B550, DDR4, ATX)
Artline.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Click.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE (B550EAGLE) B550EAGLE
Moyo.ua (Київ)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle
Openshop.ua (Київ)
5 027 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Nkt.ua (Київ)
4 547 грн.
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 512 грн.
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE
Mallprix.com (Київ)
4 662 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE 1.0 (B550 EAGLE 1.0)
Jabko.ua (Львів)
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE (sAM4, AMD B550)
Telemart.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE Материнська плата sAM4 amd b550 hdmi 2xM.2 GbE Lan atx b550 eagle
Tviy-Dim.com (Київ)
4 836 грн.
← купити
GIGABYTE B550 EAGLE
Tehnomart.com (Київ)
4 600 грн.
← купити
Gigabyte B550 EAGLE — Материнська плата, ATX, Socket AM4, AMD B550, 4хDDR4, HDMI, 2хM.2
Comtrade.ua (Київ)
4 621 грн.
← купити
Gigabyte B550 EAGLE B550EAGLE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 674 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Zhuk.ua (Київ)
4 535 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Soho.com.ua (Київ)
4 729 грн.
← купити
Gigabyte B550 EAGLE AM4 МБ (B550EAGLE)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 927 грн.
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE 1.0 GIGABYTE (B550 EAGLE 1.0)
icom.net.ua (Київ)
4 667 грн.
← купити
Материнська плата sAM4 AMD B550 HDMI 2xM.2 GbE Lan ATX B550 EAGLE
Comtrading.ua (Київ)
4 652 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
ШО (Київ)
4 533 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Denika.ua (Харків)
4 727 грн.
← купити
Материнська плата GigaByte B550 Eagle s-AM4 UA
Sota.store (Київ)
4 665 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle
Timesport.com.ua (Львів)
4 668 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 821 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Кібернетики (Київ)
4 910 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE (B550 EAGLE) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
MAUDAU (Київ)
5 404 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
MTA.ua (Київ)
← купити
Gigabyte GIGABYTE B550 EAGLE Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 722 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE (B550 EAGLE) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
Compx.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE 1.0 GIGABYTE
Comtrading.ua (Київ)
4 706 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
icom.net.ua (Київ)
5 421 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle
Zaua.store (Львів)
4 671 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4 (B550 EAGLE)
MAUDAU (Київ)
5 887 грн.
← купити
Мат.плата AM4 (B550) Gigabyte B550 EAGLE, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 4.0 x16, 4xPCI-E 3.0 x16, Re
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 816 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата B550 EAGLE sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI ATX E-B550EAGLE
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE EU
Rozetka.ua (Київ)
5 653 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Rozetka.ua (Київ)
5 197 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Rozetka.ua (Київ)
5 056 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4 ( 11484 )
Rozetka.ua (Київ)
5 706 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Rozetka.ua (Київ)
5 259 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 121 грн.
← купити
Материнська плата AMD B550 SAM4 ATX B550 EAGLE 1.0 GIGABYTE (B550 EAGLE 1.0)
Rozetka.ua (Київ)
5 833 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 134 грн.
← купити
Мат.плата AM4 (B550) Gigabyte B550 EAGLE, B550, 4xDDR4, Int.Video(CPU), 4xSATA3, 2xM.2, 1xPCI-E 4.0 x16, 4xPCI-E 3.0 x16, Re
Rozetka.ua (Київ)
5 236 грн.
← купити
Gigabyte Материнська плата B550 EAGLE sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI ATX
Rozetka.ua (Київ)
5 106 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE ATX sAM4 AMD B550 4xDDR4 2xM.2 4xSATA HDMI GbE LAN Black
Rozetka.ua (Київ)
6 086 грн.
← купити
GIGABYTE Материнська плата sAM4 amd b550 hdmi 2xM.2 GbE Lan atx b550 eagle
Rozetka.ua (Київ)
5 163 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 827 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4 ( 12765 )
Rozetka.ua (Київ)
5 713 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE (B550 EAGLE) (Socket AM4, AMD B550, ATX)
Rozetka.ua (Київ)
4 987 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE
Rozetka.ua (Київ)
4 964 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 EAGLE
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4
Rozetka.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Материнська плата Gigabyte B550 Eagle Socket AM4 (B550 EAGLE)
Rozetka.ua (Київ)
5 357 грн.
← купити
Материнська плата GIGABYTE B550 EAGLE ATX sAM4 AMD B550 4xDDR4 2xM.2 4xSATA HDMI GbE LAN Black
Rozetka.ua (Київ)
5 689 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte B550 EAGLE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата Gigabyte B550 EAGLE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата Gigabyte B550 EAGLE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія