шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 [C51MYET]

Конфігурації і ціни 1636Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51MYET) за ціною від 60013 грн.
Відео 17Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 14

Модифікації HP ProBook 4 G1i 14 53
Характеристики [C51MYET]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  82500 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VVET
від 57 433 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV2
від 81 055 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142523
від 68 355 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
PB14266
від 72 765 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0083APB
від 74 970 грн.
21SJ0082APB
від 63 945 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 79 999 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 62 599 грн.
PB14265
від 59 535 грн.

від 60 013  до 81 426 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/16GB/512/Win11P (C51MYET) C51MYET
Openshop.ua (Київ)
60 013 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/16GB/1TB/Win11P (C51MYET)
Rozetka.ua (Київ)
73 266 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/16GB/512/Win11P (C51MYET)
Rozetka.ua (Київ)
63 708 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MYET)
Rozetka.ua (Київ)
81 426 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MYET)
Rozetka.ua (Київ)
72 629 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51MYET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51MYET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 14 (C51MYET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія