шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни185Опис Відгуки1Обговорення  Корисне4Аксесуари10+
Купити мишка Logitech G502 X Lightspeed за ціною від 3688 грн.
Відео 18Фото 18

Характеристики та опис Logitech G502 X Lightspeed

Бездротова зарядка: Powerplay ready; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Інерційне колесо; 4D колесо; Перемикачі (світчі): оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 9; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Макс. прискорення (G): 40
Рейтинг за відгуками:
0
11
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорHero
Роздільна здатність сенсора100 – 25600 DPI
Макс. прискорення40 G
Макс. швидкість400 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок9
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)оптичні
Кількість коліс прокрутки1
4D колесо
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Матеріал ніжоктефлон (PTFE)
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Довжина кабелю1.8 м
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора140 год
Бездротова зарядкаPowerplay ready
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)131x79x41 мм
Вага102 г / 99 г - біла версія /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  6250 грн.

Топ за свою цену.
25 грудня 2024, 05:10 #
Переваги:Качественная сборка и материалы, автономность, удобство.

Недоліки:Не обнаружил.

Коментар:На данный момент лучшая мищь которая у меня была. А было много )))

Автор:Mrhankey13   пользуюсь Logitech G502 X Lightspeed кілька місяців

Дуже класна миша!
25 грудня 2024, 23:18 #
Переваги:Дуже класний сеноср.
Зручна форма
Багато кнопок для налаштувань
Бездротова
Батарея довго тримає
Скролл дуже крутий
Оптикко-механічні перемикачі (сподіваюсь це гарнтує відсутність дабл-кліку)

Недоліки:Не дуже зручне ПО
Велика вага

Коментар:Дуже класна миша. Дуже довго вибирав собі гризуна, проїв усі мізки своїм знайомим з цим питанням. Вислухав усі їхні доводи, пропозиції і врешті решт зробив по своєму. Купив Logitech G502 X Lightspeed.

І вже давно я не отримував такого задоволення від ігрової перефериї. Миша ідеально підійшла під мою руку. До цього користувався мишами формою Deathadder, і гадав що переїзд буде вельми болісним, але все ж наважився і кажу так, звик до неї за кілька днів. насправді дуже зручна форма.

Сподобався сенсор, чітко відслідовує рухи, позиціюваня курсору дуже добре. Можливо нічого особливого, але попередня миша в мене не могла і лінію рівно провести від краю до краю монітора. Тут все чітко.

Включення скролу без відсічок, це просто якись новий досвід. В мене вже були тихі скроли без явних відсічок, на мишах Майкрософт, але тут просто якись новий рівень.

Також потрібен деякий час щоб звикнути до бокових кнопок, я то на старій не завжди юзав кнопки вперед/назад, а тут їх значно більше.
Автономності мені вистачає на два-три тижні користування у помірному режимі, гадаю що це чудовий результат.

Що не дуже сподобалась, це вага. Звик до трохи легших мишей, ніж ця. Сподіваюсь що в майбутньому це не стане проблемою.

Автор:Reverse_rain

Logitech G502 LIGHTSPEED Mouse Review - RTINGS.com
Logitech G502 X Review - RTINGS.com
Logitech G502X review: The best button configuration on a gaming ...
від 3 688  до 8 250 грн.
Logitech Мишка Logitech G502 X White Lightspeed Wireless (910-006189)
MTA.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Artline.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Babuy.com.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Миша LOGITECH G502 X LIGHTSPEED Black (910-006180) 910-006180
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Openshop.ua (Київ)
4 200 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) 910-006189
ШО (Київ)
4 726 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006178, 910-006180, 910-006181)
Цифра (Київ)
5 672 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006178, 910-006180, 910-006181)
Stls.store (Київ)
5 777 грн.
← купити
Logitech 910-006189
Mallprix.com (Київ)
4 787 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180) 910-006180
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006189) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X Lightspeed (White) (UA) 910-006189
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Touch (Дніпро)
4 299 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006189) White 910-006189
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech g502 x Lightspeed (910-006189) White
Tviy-Dim.com (Київ)
5 117 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Tehnomart.com (Київ)
4 779 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Denika.ua (Харків)
4 437 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) UA 910-006180
Sota.store (Київ)
4 977 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 599 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) L910-006180
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 868 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) G502XLightspeedWirelessWhite(910-006189)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 860 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Gamehub.com.ua (Київ)
3 769 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed (L910-006180) Black\Core L910-006180
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Justbuy.com.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Logitech G502 X Ligthspeed (910-006189) — Миша бездротова оптична 910-006189
Comtrade.ua (Київ)
4 976 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 911 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Nkt.ua (Київ)
4 663 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black/Core
Кібернетики (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 728 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 777 грн.
← купити
Logitech X Lightspeed Wireless White (910-006189)
AKS.ua (Київ)
5 192 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180) 910-006180
icom.net.ua (Київ)
4 812 грн.
← купити
Миша ігрова Logitech G502 X Lightspeed (White) L910-006189
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (L910-006189)
Zhuk.ua (Київ)
4 141 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X LightSpeed Wireless Black/Core (910-006180) 910-006180
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 066 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Portativ.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
MAUDAU (Київ)
6 324 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180) 910-006180
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 951 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Compx.ua (Київ)
4 758 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech G502 X Black Lightspeed Wireless Black (910-006180)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH G502 X LIGHTSPEED White (910-006189) 910-006189
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Openshop.ua (Київ)
4 058 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180) 910-006180
ШО (Київ)
4 727 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Цифра (Київ)
5 389 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Stls.store (Київ)
← купити
Logitech 910-006180
Mallprix.com (Київ)
4 974 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) 910-006189
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006180) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X Lightspeed (Black) (UA) 910-006180
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X Lightspeed (White) (EU) 910-006189
Jabko.ua (Львів)
3 999 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006180) Black 910-006180
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech g502 x Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Tehnomart.com (Київ)
4 971 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Denika.ua (Харків)
3 810 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) UA 910-006189
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 835 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) G502XLightspeedWirelessBlack(910-006180)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Sota.store (Київ)
3 825 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed (L910-006189) White\Core L910-006189
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006181
Sota.store (Київ)
4 140 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) 910-006180
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH G502 X LIGHTSPEED - ЧОРНИЙ/ЯДРО - 2,4 ГГЦ - EER2 - №933 L910-006180
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 855 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 896 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Nkt.ua (Київ)
4 850 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 154 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) 910-006189
icom.net.ua (Київ)
4 682 грн.
← купити
Миша ігрова Logitech G502 X Lightspeed (Black) L910-006180
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 688 грн.
← купити
Logitech G502 X Ligthspeed (910-006180) — Миша бездротова оптична 910-006180
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LightSpeed White/Core (910-006189) 910-006189
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 109 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 848 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Gamehub.com.ua (Київ)
5 270 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless White/Core (L910-006189)
Кібернетики (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black/Core (L910-006180)
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189, 910-006228)
MAUDAU (Київ)
4 552 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
6 018 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech G502 X LIGHTSPEED Black 910-006180 teh0022107
MAUDAU (Київ)
6 160 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech G502 X LIGHTSPEED White 910-006189 teh0022108
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
5 703 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
MAUDAU (Київ)
5 249 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
MAUDAU (Київ)
4 097 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
4 146 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006180) чорна
MAUDAU (Київ)
6 335 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
MAUDAU (Київ)
6 361 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
MAUDAU (Київ)
6 340 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) 910-006189
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) NW39752
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 865 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) NW44863
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED Black (910-006180) (6823491) YC-6823491
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 035 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED White (910-006189) (6823492) YC-6823492
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) 910-006189
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006180) Black
Rozetka.ua (Київ)
5 756 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 510 грн.
← купити
Миша G502 X LIGHTSPEED Black (910-006180) Logitech (2000003356317)
Rozetka.ua (Київ)
6 159 грн.
← купити
Миша G502 X LIGHTSPEED White (910-006189) Logitech (2000003356324)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
5 752 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
5 569 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X Lightspeed Бездротова Біла (р.131.4 х 79.2 х 41.1 мм)
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X LIGHTSPEED бездротова HERO сенсор RGB чорна кіберспортивна
Rozetka.ua (Київ)
4 000 грн.
← купити
Ігрова миша Logitech G502 X LIGHTSPEED бездротова HERO сенсор RGB Біла кіберспортивна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
5 760 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 702 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
6 516 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
6 675 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Чорна (910-006180BK) 256155
Rozetka.ua (Київ)
5 818 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Біла (910-006189WH) 255048
Rozetka.ua (Київ)
5 759 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) Білий 33345
Rozetka.ua (Київ)
6 819 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 894 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
5 955 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 671 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006180) Black
Rozetka.ua (Київ)
5 633 грн.
← купити
Миша ігрова для геймерів Logitech G502 X LightSpeed Wireless Black/Core (910-006180) чорного кольору
Rozetka.ua (Київ)
5 825 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова для геймерів Logitech G502 X LightSpeed White/Core (910-006189) білого кольору
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) [75530]
Rozetka.ua (Київ)
4 349 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180) [81983]
Rozetka.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
4 360 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
4 411 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
5 621 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED White (910-006189) (6823492)
Rozetka.ua (Київ)
5 680 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED Black (910-006180) (6823491)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
6 168 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова миша G502 X LIGHTSPEED, гібридний Micro-Motion, двигун HERO, класична кіберспортивна миша-бестселер, біла,
Rozetka.ua (Київ)
4 420 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 564 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006180) Black
Rozetka.ua (Київ)
5 813 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
4 115 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
4 792 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006180) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
5 458 грн.
← купити
Мишка Logitech g502 x Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
5 820 грн.
← купити
Миша Logitech g502 x Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова комп'ютерна бездротова Logitech G502 X Lightspeed White Білий (435995)
Rozetka.ua (Київ)
6 874 грн.
← купити
Миша ігрова комп'ютерна бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (435994)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189) Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED Black (910-006180) (6823491)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED White (910-006189) (6823492)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
6 185 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
5 353 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
6 012 грн.
← купити
Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
5 958 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless Чорний (1013-887-00)
Rozetka.ua (Київ)
8 250 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189) Logitech 910-006189 909161
Rozetka.ua (Київ)
7 259 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless (910-006180) чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED білий (910-006189) (6823492)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech G502 X LIGHTSPEED Чорний (910-006180) (6823491)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
4 339 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
4 329 грн.
← купити
Миша Wireless Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
6 931 грн.
← купити
Миша Logitech G502 X Lightspeed Wireless (ek11257)
Rozetka.ua (Київ)
6 189 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006189) White
Rozetka.ua (Київ)
6 235 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed (910-006180) Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
5 866 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
6 139 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
7 079 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech G502 X Lightspeed White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
7 056 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189, 910-006228)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless White (910-006189)
Rozetka.ua (Київ)
6 649 грн.
← купити
Мишка Logitech G502 X Lightspeed Wireless Black (910-006180)
Rozetka.ua (Київ)
6 533 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G502 X Lightspeed, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech G502 X Lightspeed. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech G502 X Lightspeed у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія