шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch

Ціни148Опис Відгуки1Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch за ціною від 4090 грн.
Відео 20Фото 15

Характеристики та опис Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch

Вага (г): 880; Розміри (мм): 368x150x22; Корпус Skeleton; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 3; PBT-кейкапи
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI / ISO / JIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіGL Tactile
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Додаткових клавіш3
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Нанесення символів (кирилиця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора36 год
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Корпус Skeleton
Розміри368x150x22 мм
Вага880 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7750 грн.

хороша модель, сподобалося
9 грудня 2025, 01:52 #
Переваги:тактильна віддача, звук, якість збірки, автономія

Недоліки:Для людей які не володіють сліпим друком і працюють вночі буде складно, бо немає підсвітки кирилиці. Немає hot swap

Коментар:Купував близько року тому на розетці, в цілому працює, якихось проблем не було, брав тактильні свічі. Я не був готовий що не буде підсвітки кирилиці та фікситься надмоніторною лампою. Іноді (десь раз в 2 місяці) буває що підсвітка нерівномірно підсвічує або світить тільки половину клавіш, фікситься через off/on

Автор:Влад Богданець  пользуюсь Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch кілька місяців

Logitech G515 Lightspeed TKL review: a low-profile mechanical ...
Logitech G515 Lightspeed TKL Review - Trusted Reviews
Logitech G515 Lightspeed TKL Keyboard Review - CGMagazine
від 4 090  до 8 495 грн.
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed TKL Tactile White (920-012539) 920-012539
Artline.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (L920-014075)
MTA.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
Babuy.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Black (920-012538) 920-012538
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed Black (920-012538)
Цифра (Київ)
6 565 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed Black (920-012538)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed White (920-012539) 920-012539
Openshop.ua (Київ)
5 350 грн.
← купити
Logitech 920-012539
Mallprix.com (Київ)
5 171 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075) 920-014075
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
ШО (Київ)
5 389 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539) 920-012539
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавiатура ігрова Logitech G515 Lightspeed TKL (White) (UA) 920-012539
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile UA Black (920-014075)
Touch (Дніпро)
5 599 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless (920-012539) White 920-012539
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Gaming White (920-012539)
MAUDAU (Київ)
← купити
Logitech G515 LIGHTSPEED White (920-012539)
Tehnomart.com (Київ)
5 167 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Denika.ua (Харків)
5 553 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Gaming Keyboard Black (L920-014075) L920-014075
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Gamehub.com.ua (Київ)
6 076 грн.
← купити
Геймерська клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL (L920-012539) White L920-012539
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура ігрова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ігрова клавіатура LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL - БІЛА - США, ІНТЕР'ЄР - 2,4 ГГЦ/BT - EMEA28i-935 - ТАКТИЛЬНА L920-012539
Comtrading.ua (Київ)
5 717 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) UA 920-012539
Sota.store (Київ)
5 685 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed чорного кольору (920012538)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 476 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G515 Lightspeed TKL Bluetooth/Wireless Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539) 920-012539
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (920-014075) 920-014075
icom.net.ua (Київ)
5 483 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075)
Justbuy.com.ua (Київ)
5 169 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
4user.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
Zhuk.ua (Київ)
5 302 грн.
← купити
Logitech G515 Lightspeed TKL Gaming (920-012539) — Клавіатура компактна, USB, Bluetooth, з підсвічуванням 920-012539
Comtrade.ua (Київ)
5 428 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED Black (920-012538)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 894 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile White (920-012539) 920-012539
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED White (920-012539)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 188 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Tactile Black (920-014075/920-012542) DE/UA
Mobicase.net (Київ)
4 819 грн.
← купити
Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-012538)
AKS.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech g515 Lightspeed tkl Black (920-012538)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 189 грн.
← купити
Logitech G515 LIGHTSPEED White (920-012539) 920-012539
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 227 грн.
← купити
Logitech G515 Lightspeed TKL Mechanical Tactile Wireless (920-014075) G515LightspeedTKLMechanicalTactileWireless(920-014075)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech LOGITECH G515 Lightspeed TKL Wireless Gaming Keyboard White (920-012539) l920-012539
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming White (920-012539) (6998421) YC-6998421
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 861 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless White (920-012539) 920-012539
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile RGB Wireless/Bluetooth/USB Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-014075) 920-014075
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (920-012538)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075) 920-014075
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming White (920-012539) 920-012539
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech 920-014075
Mallprix.com (Київ)
5 587 грн.
← купити
Logitech 920-012538
Mallprix.com (Київ)
5 933 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
Click.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (920-012538)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура ігрова бездротова Logitech G515 LIGHTSPEED TKL, Tactile, Black (920-014075)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-012538) 920-012538
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (920-014075) 920-014075
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LightSpeed TKL Mechanical Tactile Wireless Black (920-012538)
Touch (Дніпро)
5 899 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Mechanical Tactile Wireless (920-014075) Black 920-014075
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless (920-012538) Black 920-012538
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавiатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075) G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyb
Denika.ua (Харків)
5 650 грн.
← купити
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075)
Tehnomart.com (Київ)
5 541 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539) 920-012539
Comtrading.ua (Київ)
5 073 грн.
← купити
Бездротова ігрова клавіатура LOGITECH G515 LIGHTSPEED TKL - ЧОРНА - УКРАЇНА - 2.4 ГГц/BT - EMEA28i-935 - ТАКТИЛЬНА L920-0140
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (920-014075) 920-014075
Comtrading.ua (Київ)
5 004 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed білого кольору (920012539)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 627 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539) 920-012539
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
icom.net.ua (Київ)
5 040 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL чорна
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 TKL Black
Citrus.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL (920013036)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 982 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile WL/BT ENG/UKR Black (920-014075) 920-014075
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile WL/BT ENG/UKR Black (920-014075)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 255 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-012538) 920-012538
Comtrading.ua (Київ)
5 869 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (920-012538) G515 Lightspeed TKL Black (920-012538)
Denika.ua (Харків)
5 955 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-012538) 920-012538
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile RGB Wireless/Bluetooth/USB UA Black (920-014075) 920-014075
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED Black (920-012538)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 929 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL чорного кольору (920012872)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 090 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black AZERTY (FR) (920-012548) 920-012548
Sota.store (Київ)
4 410 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075) UA 920-014075
Sota.store (Київ)
5 724 грн.
← купити
Клавiатура Logitech g515 Lightspeed tkl White (920-012539)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech g515 Lightspeed tkl Wireless Black (920-014075)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 939 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-012538) 920-012538
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075) 920-014075
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 651 грн.
← купити
Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) G515LightspeedTKLWhite(920-012539)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G G515 чорного кольору (920013033)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 495 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless White (920-012539)
MAUDAU (Київ)
7 021 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless Black (920-012538)
MAUDAU (Київ)
6 310 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Tactile Black (920-014075)
MAUDAU (Київ)
6 601 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
MAUDAU (Київ)
6 892 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 LIGHTSPEED TKL (920-012565) чорна
MAUDAU (Київ)
6 400 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed RGB Black (920-012538)
MAUDAU (Київ)
7 524 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed RGB White (920-012539)
MAUDAU (Київ)
7 317 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075) 920-014075
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 799 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Wireless Black (920-014075) 920-014075
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless Black (920-012538) 920-012538
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) 920-012539
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 762 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming White (920-012539) Logitech (2000003369737)
Rozetka.ua (Київ)
7 503 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL бездротова біла
Rozetka.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL механічна чорна
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Компактна Механічна Чорна
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 111 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless (920-012539Wh) біла 285825
Rozetka.ua (Київ)
6 172 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED чорна (920-012538BK) 285824
Rozetka.ua (Київ)
6 834 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075) ( 23572 )
Rozetka.ua (Київ)
6 862 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) ( Білий ) 35590
Rozetka.ua (Київ)
8 307 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
6 963 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 512 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed GL Tactile UA Black (920-014075) [163112]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LightSpeed TKL Mechanical Tactile Wireless White (920-012539) [111361]
Rozetka.ua (Київ)
6 249 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LightSpeed TKL Mechanical Tactile Wireless Black (920-012538) [111362]
Rozetka.ua (Київ)
6 649 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 621 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
6 542 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming White (920-012539) (6998421)
Rozetka.ua (Київ)
6 612 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова клавіатура бездротова LOGITECH G515 Lightspeed TKL, TACTILE біла (L920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
5 997 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
6 102 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
6 431 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 522 грн.
← купити
Клавіатура Logitech g515 Lightspeed tkl White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 749 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Logitech g515 Lightspeed tkl Wireless Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
6 709 грн.
← купити
Клавіатура Logitech g515 Lightspeed tkl Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
6 989 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile tooth UA (920-012539)[78727]
Rozetka.ua (Київ)
7 614 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile tooth UA [93658]
Rozetka.ua (Київ)
7 830 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Білий (519711)
Rozetka.ua (Київ)
8 374 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL White (920-012539) ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Black (920-014075) ( 12418 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming White (920-012539) (6998421)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
7 531 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Wireless Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
7 082 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Mechanical Tactile Wireless Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech G515 LIGHTSPEED White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
6 456 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
6 979 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 LIGHTSPEED TKL (920-012565) чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed TKL Wireless Gaming Keyboard Black (920-014075)
Rozetka.ua (Київ)
6 379 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
6 759 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA (ek12246)
Rozetka.ua (Київ)
7 428 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL GL Tactile RGB USB UA (ek12593)
Rozetka.ua (Київ)
5 653 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Lightspeed Tactile Bluetooth UA White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
7 034 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed RGB White (920-012539)
Rozetka.ua (Київ)
8 136 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Lightspeed RGB Black (920-012538)
Rozetka.ua (Київ)
8 365 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech G515 Lightspeed TKL Tactile Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія