шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура Logitech G515 TKL Tactile Switch

Ціни80Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Logitech G515 TKL Tactile Switch за ціною від 3781 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Logitech G515 TKL Tactile Switch

Вага (г): 840; Розміри (мм): 368x150x22; Корпус Skeleton; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 1; PBT-кейкапи; Перемикачі: GL Tactile; Конструкція клавіш: механічна
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI / ISO / JIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіGL Tactile
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Додаткових клавіш1
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)лазерне гравіювання
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Порт на пристроїUSB C
Інше
Корпус Skeleton
Gasket Mount (шумопоглинання)
Розміри368x150x22 мм
Вага840 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Чудова клавіатура, вартує своїх коштів. Взагалі, продукція від Logitech топ!
15 грудня 2025, 16:38 #
Переваги:-Якість збірки;
-Приємна вага, на коврику стоїть дуже міцно;
-Компактний розмір;
-Можливість регулювання куту нахилу:0,4,8 градусів;
-Дуже гарна підсвідка.

Недоліки:-Поки не виявлено.

Коментар:Клавіатура поставляється в коробці, яка дуже гарно виглядає. Підійде на подарунок. В комплекті кабель Type-A–Type-C. Перше на що звернув увагу це вага та якість збірки–клавіатура відчутно важка(і це великий плюс), виконана з якісних матеріалів, не скрипить в руках. Дуже зручна та компактна. Хід клавіш плавний та не шумний. Підсвічування не навʼязливе, виглядає як преміальний продукт. Є можливість індивідуального налаштування в ПЗ від виробника.

Автор:Віталій

від 3 781  до 6 335 грн.
Клавіатура Logitech G515 TKL Switch-Tactile USB UA Black (920-014133) 920-014133
Artline.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G515 TKL Wired Gaming Keyboard Black Eng / Ukr (920-012872)
MTA.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH G515 TKL Gaming BLACK US INT'L (L920-012872) 920-012872
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Tkl Wired Gaming Keyboard Black (920-012872) 920-012872
Openshop.ua (Київ)
4 516 грн.
← купити
Клавiатура Logitech G515 TKL Black Tactile (920-014133) 920-014133
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-014133
Mallprix.com (Київ)
3 859 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Black (920-012872) 920-012872
ШО (Київ)
3 931 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G515 TKL, Tactile, Black (920-014133)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Cored GL Tactile RGB USB UA Black (920-014133) 920-014133
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавiатура ігрова Logitech G515 TKL (Black) (UA) 920-012872
Jabko.ua (Львів)
4 199 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G515 TKL Tactile Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech G515 TKL Tactile Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech G515 TKL Tactile Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія