шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни242Опис Відгуки10Обговорення1Корисне10Аксесуари10+
Купити мишка Logitech MX Master 3S за ціною від 3699 грн.
Відео 51Фото 25

Характеристики та опис Logitech MX Master 3S

Кабель: ; Програмовані кнопки; Тихий клік; Інерційне колесо; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 6; Роздільна здатність сенсора (DPI): 200 – 8000; Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг моделі: 3 з 5 (10 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора200 – 8000 DPI / крок — 50 /
Кількість кнопок6
Бічні кнопки
Кількість коліс прокрутки2
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Тихий клік
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора500 мАг
Час роботи від акумулятора70 днів
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)125x84x51 мм
Вага141 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4200 грн.    до  5750 грн.

4
1
3
2
чудова модель, дуже сподобалося
17 жовтня 2022, 10:18 #
Переваги:Лежить в руці прекрасно;
більшість кнопок супер тихі;
велика кількість кнопок, навіть всі не використовую))
можливість налаштовувати кожну кнопку і навіть для кожного додатку окремо;
автономність;
підключення до декількох пристроїв і швидкість перемикання між ними

Недоліки:Хотілося б все ж вагу менше))
стокові глайди були не надто гладкі, міняв на кастомні тефлонові і стало краще)

Коментар:Добре, шо я таки раніше не взяв Master 3 і випадково дочекався на 3s, бо вона дуже тиха, вдома тепер набагато приємніше)))
Більш детально у відео - https://youtu.be/-TTtK-dS_HQ

Автор:Давай Зацінимо  пользуюсь Logitech MX Master 3S кілька місяців

Хороша миша для роботи, але вірю, що не найкраща
15 липня 2022, 16:53 #
Переваги:Див. порівняння з Performance MX вище.

Недоліки:1. Складніше підіймати вгору через більш слизьку поверхню. Якщо використовувати високий DPI (хоча б 1000), мишу можна взагалі не відривати від столу - курсор дотягує до всіх кутів екрану. Але зазвичай така чутливість/швидкість занадто велика для точного наведення, тому використовується менша. І от із нею курсор вже не дістає усюди, тому доводиться підіймати мишу. Але поверхня стала більш слизькою, тобто "гризуна" важче захопити пальцями, особливо з правої сторони. 2. Вертикальна прокрутка (в режимі "тріскачки").Якщо порівнювати цю мишу із Performance з точки зору того, як працює так званий Infinite Scroll, то основна відмінність полягає в тому, що Master здатна переходити в цей режим автоматично (без натискання кнопки перемикання режимів), якщо спробувати прокрутити швидко одним рухом (вниз чи вгору). Чутливість цього переходу можна змінити в налаштуваннях (в додатку Logi Options+), за замовчуванням він становить 83%. Тобто будь-яка більш сильна прокрутка активує Infinite Scroll, що, в принципі, круто, але є одне але, а саме - вплив цієї "фішки" на роботу звичайної прокрутки, так званої "тріскачки" або ratchet в оригіналі. Справа в тому, що якщо прокручувати не сильно, а саме часто, то можна навіть підібрати таку частоту, при якій прокрутка взагалі буде майже стояти на місці. Але частіше вона відбувається просто повільно та нерівномірно. Це працює як вниз, так і вгору. Відключення автоматичного переходу не допомагає. Можливо, це просто брак. Напишіть, чи у вас так само.

Коментар:Вже давно хотів перейти зі своєї Logitech Performance MX на щось із зарядкою від Type-C. Довго заглядався саме на Master 3, бо, на жаль, лінійку Performance чомусь вирішили не розвивати. Порівнювати буду насамперед з цією мишею з точки зору того, що стало гірше, що краще, а що не змінилось. Гірше: 1. Складніше підіймати вгору через більш слизьку поверхню. 2. Вертикальна прокрутка (в режимі "тріскачки"). 3. Висота. Трохи вища за мою попередню, тому після довгої роботи з нею певний час трохи боліла рука. 4. Polling rate. Так, у Master 3 і 3S він навіть нижчий, ніж у Performance. Це означає, що в сукупності з великою вагою дана характеристика робить мишу не найкращим вибором для ігор. 5. Колір (чорний - не чорний, а білий занадто маркий). 6. Відсутність місця для адаптера в корпусі. Так само: 1. Вертикальна прокрутка (в режимі Infinite Scroll). 2. Бокові клавіші. 3. Стабільна робота на складних поверхнях. У Master 3S з цим ще навіть краще. Краще: 1. Гучність кліку (значно тихіший). 2. Наявність бокового колеса прокрутки. 3. Зарядка по Type-C. 4. Підтримка Logitech Flow.Також не знав куди віднести перехід з адаптеру Logitech [censored] на Bolt. Слід зазначити, що деякі модифікації Master 3 вже підтримували Bolt. З одного боку Bolt краще (принаймні з точки зору безпеки), але з іншого - відсутність зворотної сумісності засмучує.

Автор:Halfist

НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ БЕРИТЕ
12 березня 2025, 17:53 #
Переваги:эргономичная

Недоліки:ХУДШАЯ МЫШЬ ЗА ЭТИ ДЕНЬГИ.
Проработала 4 месяца и начал глючить левый клик. Периодически теряла связь. Ни сбросы ни переустановка LogiOptions не помогла.
Позорный опрос 125Гц. Прямо видно как указатель перескакивает по экрану.
Купил Razer со свободным скроллом. Дороже, но 0 минусов.
Очень быстрая, полная кастомизация. Подходит и для работы и для игр.

Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
від 3 699  до 8 044 грн.
Logitech Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Graphite (L910-007501)
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559) 910-006559
Artline.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559) 910-006559
FOXTROT.UA (Київ)
5 599 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559) 910-006559,910-006557
Openshop.ua (Київ)
4 235 грн.
← купити
Мишка Bluetooth Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
ШО (Київ)
5 152 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Цифра (Київ)
3 989 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Stls.store (Київ)
4 063 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 810 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) 910-006582
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501) 910-007501
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 910-006572
Mallprix.com (Київ)
5 067 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Business (Graphite) (UA) 910-006582
Jabko.ua (Львів)
4 499 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Touch (Дніпро)
3 999 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501) 910-007501
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless (910-007501) Graphite 910-007501
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мишка Bluetooth Logitech mx Master 3s For Mac Pale Grey (910-006572)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 323 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
Tehnomart.com (Київ)
5 074 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560) MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Denika.ua (Харків)
3 923 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Pale Gre (910-006560) UA 910-006560
Sota.store (Київ)
5 094 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 397 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 279 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559) 910-006559
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 008 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) 910-006582
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 599 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501) 910-007501
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (L910-006572)
Zhuk.ua (Київ)
5 245 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
Enigma.kiev.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business (910-006582) Graphite 910-006582
Reader.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Master 3S Performance Wireless Mouse (L910-007501) L910-007501
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Master 3S Performance Wireless Graphite (910-006559) — Миша бездротова Bluetooth радіо 8000 dpi 910-006559
Comtrade.ua (Київ)
4 780 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559) 910-006559
Comtrading.ua (Київ)
4 403 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Графіт (910-006559)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 025 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 062 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556/910-007598)
Mobicase.net (Київ)
3 919 грн.
← купити
LOGITECH MX Master 3S Bluetooth Mouse - GRAPHITE (910-006559)
Nkt.ua (Київ)
5 538 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Gamehub.com.ua (Київ)
4 464 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) 910-006572
icom.net.ua (Київ)
4 985 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless (Pale Grey) 910-006572
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Easybay.com.ua (Київ)
4 218 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Graphite (910-006557, 910-006559) (EU)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 257 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501) 910-007501
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 032 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Mouse Graphite (910-006559)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
MAUDAU (Київ)
5 632 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560) NW19218
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 899 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559) 910-006559
Compx.ua (Київ)
4 897 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
MTA.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007501) 910-007501
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Master 3S Graphite (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560) 910-006560
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Master 3S Performance Wireless GRAPHITE (910-007501) 910-007501
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Mouse Pale Grey (910-006572) 910-006572
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) 910-006582
Openshop.ua (Київ)
4 100 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
Openshop.ua (Київ)
4 400 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006558) 910-006560, 910-006558
Openshop.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501) 910-007501
ШО (Київ)
4 060 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006562, 910-006566)
Цифра (Київ)
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006562, 910-006566)
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006558) 910-006560
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
4 300 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Space Grey (910-006569, 910-006571) 910-006571
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
5 250 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560)
Цифра (Київ)
4 662 грн.
← купити
Мишка Logitech Mx Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560)
Stls.store (Київ)
4 749 грн.
← купити
Logitech 910-006559
Mallprix.com (Київ)
4 256 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501) 910-007501
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) 910-006572
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559) 910-006559
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S For Mac Space Grey (910-006571) 910-006571
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Performance, Graphite (910-007501)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance (Graphite) (EU) 910-006559
Jabko.ua (Львів)
4 199 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance (Pale Gray) (EU) 910-006560
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance BE (Graphite) (UA) 910-007501
Jabko.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Space Grey (910-006571)
Touch (Дніпро)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
Touch (Дніпро)
4 899 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559)
Touch (Дніпро)
4 219 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech mx Master 3s Performance be Graphite (910-007501)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 374 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Tehnomart.com (Київ)
4 637 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006559) MX Master 3S Black (910-006559)
Denika.ua (Харків)
4 003 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Denika.ua (Харків)
4 823 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
Denika.ua (Харків)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite Bluetooth (910-007501) MX Master 3S Performance Graphite Bluetooth (910-0075
Denika.ua (Харків)
4 241 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501)
Tehnomart.com (Київ)
4 096 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559, 910-007598) 910-006556, 910-006557, 910-00
Sota.store (Київ)
4 005 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) UA 910-006572
Sota.store (Київ)
5 027 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006557, 910-006559)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 029 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Mouse Pale Grey (910-006572) L910-006572
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 121 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501) 910-007501
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 124 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S BT Graphite (910-007598, 910-007502) 910-007598, 910-007502
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 154 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006562) 910-006560, 910-006562
Sota.store (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Bluetooth Edition Graphite (910-007502) 910-007502
Sota.store (Київ)
3 870 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) UA 910-006582
Sota.store (Київ)
4 497 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Justbuy.com.ua (Київ)
4 059 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) 910-006582/910-006581
Enigma.kiev.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S для Mac Performance (910-006572) — Миша бездротова оптична, 8000 dpi, Bluetooth 910-006572
Comtrade.ua (Київ)
5 026 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) 910-006572
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша LOGITECH MX Master 3S Performance - ГРАФІТ - BT - EMEA28i-935 L910-007501
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501) 910-007501
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Master 3S світло-сірий (910-006560)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 300 грн.
← купити
Logitech MX Master 3s (910006582)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 790 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Edition Графіт 910-007501
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 653 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 006 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S BT Graphite (910-007598)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 913 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 109 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
Nkt.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Nkt.ua (Київ)
4 024 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006557, 910-006559)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 013 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559) 910-006559
icom.net.ua (Київ)
4 456 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006557, 910-006559) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 758 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501) 910-007501
icom.net.ua (Київ)
4 026 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance (Pale Grey) 910-006560
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance BT бездротова графiтова 910-007501
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Zhuk.ua (Київ)
3 884 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Pale Grey (910-006560)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 415 грн.
← купити
Logitech 910-007501 — LOGITECH MX Master 3S Performance Wireless Mouse - GRAPHITE - BT - EMEA28i-935
Comtrade.ua (Київ)
4 302 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Bluetooth Mouse (910-006559) Graphite 910-006559
Reader.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Bluetooth Mouse (910-006556) Graphite 910-006556
Reader.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Mouse (910-007501) Graphite 910-007501
Reader.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 378 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 491 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 156 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) L910-006582
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 233 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (L910-006582)
Zhuk.ua (Київ)
4 294 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Graphite (910-007501)
MAUDAU (Київ)
5 519 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006562, 910-006566)
MAUDAU (Київ)
4 643 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
MAUDAU (Київ)
5 166 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech бездротова MX Master 3S Graphite teh0020423
MAUDAU (Київ)
5 969 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey 910-006572 teh0022085
MAUDAU (Київ)
6 272 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
MAUDAU (Київ)
6 334 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
MAUDAU (Київ)
4 133 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
MAUDAU (Київ)
4 340 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
MAUDAU (Київ)
4 528 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
MAUDAU (Київ)
4 204 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) (6836231)
MAUDAU (Київ)
5 388 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S 8000 DPI (910-006559) чорна
MAUDAU (Київ)
4 889 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572)
MAUDAU (Київ)
6 398 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559)
MAUDAU (Київ)
6 496 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Bluetooth Edition Graphite (910-007502) Мишка MX Master 3S Bluetooth Edition Graphite (910-007502)
Kvshop.com.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559) NW22548
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 094 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572) NW33415
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 271 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) NW55064
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 966 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) (6836231) YC-6836231
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 083 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Graphite (910-007501) 910-007501
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Mouse Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова MX Master 3S, Graphite Logitech (2000003327775)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) Logitech (2000003356096)
Rozetka.ua (Київ)
6 271 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 079 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Rozetka.ua (Київ)
5 813 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
6 675 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Mac Bluetooth Space Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S For Mac Space Grey (910-006571)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
5 001 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова ігрова Logitech MX Master 3S для Mac Space Grey (910-006571) сіра
Rozetka.ua (Київ)
5 970 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Master 3S з датчиком 8000 DPI темно-сіра (р.125 х 84 х 51 мм)
Rozetka.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
4 908 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 496 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
5 836 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501) 324157
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S For Mac Performance Сіра (910-006572GR) 254717
Rozetka.ua (Київ)
5 894 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Performance Графіт (910-006559GRP) 250102
Rozetka.ua (Київ)
5 551 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S для Mac Space Grey (910-006571) Миша 32999
Rozetka.ua (Київ)
6 943 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) Темно-сірий 24056
Rozetka.ua (Київ)
5 951 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite ( 13545 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 592 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
6 034 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
4 993 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
4 784 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова для геймерів Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572) серого кольору
Rozetka.ua (Київ)
5 990 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова для геймерів Logitech MX Master 3S для Mac Space Grey (910-006571) серого кольору
Rozetka.ua (Київ)
5 995 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
5 878 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
5 032 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Space Grey (910-006571) [81998]
Rozetka.ua (Київ)
5 049 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582) [89014]
Rozetka.ua (Київ)
4 949 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Pale Grey (910-006572) [81997]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560) [69979]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559) [76025]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501) [157779]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
5 681 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для бізнес Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
4 080 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
4 617 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
4 818 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S for Business Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
4 474 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) (6836231)
Rozetka.ua (Київ)
5 734 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ергономічна офісна миша Logitech MX Master 3S, високоякісний графітовий колір з бездротовим приймачем, Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 133 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite Bluetooth (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
4 580 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
4 323 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
5 480 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для бізнес Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
5 209 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Rozetka.ua (Київ)
4 237 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S (910-006559) Graphite
Rozetka.ua (Київ)
5 640 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 035 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech mx Master 3s для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
6 018 грн.
← купити
Миша Bluetooth Logitech mx Master 3s Performance be Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
4 981 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless/Bluetooth Graphite
Rozetka.ua (Київ)
4 082 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless/Bluetooth Pale Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559) Темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S для Mac Space Grey (910-006571) Миша
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bluetooth Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501) ( 12437 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S для Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572) (6836231)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Bluetooth Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
5 509 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Wireless Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
4 950 грн.
← купити
Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Mouse Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
6 325 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова ігрова Миша Logitech MX Master 3S для Mac Space Grey (910-006571) сіра
Rozetka.ua (Київ)
5 975 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501) Logitech 910-007501 928107
Rozetka.ua (Київ)
6 335 грн.
← купити
Бездротова миша Logitech MX Master 3S 910-006559 графітова
Rozetka.ua (Київ)
8 044 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S 8000 DPI (910-006559) чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S для Mac Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Сірий (910-006572) (6836231)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S for Business Performance Wireless/Bluetooth Graphite (910-006582)
Rozetka.ua (Київ)
5 489 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Rozetka.ua (Київ)
4 379 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Black (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
4 489 грн.
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Performance BE Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Bluetooth Edition Graphite (910-007502)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S BT Graphite (910-007598)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S For Mac Performance Wireless Pale Grey (910-006572)
Rozetka.ua (Київ)
6 029 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (ek12018)
Rozetka.ua (Київ)
5 282 грн.
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
5 037 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560)
Rozetka.ua (Київ)
5 142 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
4 964 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 3S Black (910-006556)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 3S Graphite (910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
7 221 грн.
← купити
Мишка комп'ютерна Logitech MX Master 3S Pale Grey (910-006560, 910-006562, 910-006566)
Rozetka.ua (Київ)
4 507 грн.
← купити
Миша комп'ютерна Logitech MX Master 3S Black (910-006556, 910-006557, 910-006558, 910-006559)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка Logitech MX Master 3S Performance Bluetooth Graphite (910-007501)
Rozetka.ua (Київ)
5 631 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Master 3S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Master 3S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Master 3S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія