шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Logitech (тип пристрою)

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити мишка Logitech MX Master 4 for Mac за ціною від 4899 грн.
Відео 3Фото 6

Характеристики та опис Logitech MX Master 4 for Mac

Кабель: ; Програмовані кнопки; Тихий клік; Інерційне колесо; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 7; Роздільна здатність сенсора (DPI): 200 – 8000; Технологія: лазерна, Darkfield; Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.1; Тип підключення: Bluetooth; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth
Версія Bluetoothv5.1
Multi-Device
Технологіялазерна, Darkfield
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора200 – 8000 DPI
Кількість кнопок7
Бічні кнопки
Кількість коліс прокрутки2
Інерційне колесо
Додаткові можливості
Тихий клік
Програмовані кнопки
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора650 мАг
Час роботи від акумулятора70 днів
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Розміри (ДхШхВ)128x88x51 мм
Вага150 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 899  до 6 755 грн.
Мишка Logitech MX Master 4 for Mac Wireless/Bluetooth White Silver (910-007576) 910-007576
Artline.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Logitech Мишка Logitech MX Master 4 for Mac Space Black (910-007577, 910-007575)
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша LOGITECH MX Master 4 для Mac Performance Wireless White/Silver (L910-007576) 910-007576
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 for Mac Space Black (910-007577) 910-007577
Click.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Logitech MX Master 4 for Mac Performance, Space Black (910-007577)
АЛЛО (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 for Mac Space Black (910-007577/910-007575)
Touch (Дніпро)
5 319 грн.
← купити
Миша Logitech MX Master 4 for Mac Performance Wireless (910-007577) Black 910-007577
Telemart.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Master 4 for Mac Performance Space Black (910-007577) MXMaster4forMacPerformanceSpaceBlack(910-007577)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 for Mac White Silver (910-007576, 910-007574)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Миша Logitech MX Master 4 for Mac Performance (L910-007576) White/Silver L910-007576
Vodafone.ua (Київ)
5 599 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Master 4 for Mac, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка Logitech MX Master 4 for Mac. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка Logitech MX Master 4 for Mac у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія