шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 45Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB50M ET+WT Basic) за ціною від 6082 грн.
Фото 7

Серия Ocean Flat RZB ET+WT Basic

Модифікації Ocean Flat RZB ET+WT Basic 3
Характеристики [Flat RZB50M ET+WT Basic]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусаплоский
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак3 роки
Габарити (ВхШхГ)89.3x46.2x26.6 см
Вага22.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8500 грн.
Banzai DT V20F
DT50V20F
від 6 683 грн.
Winmix Flat Wet
Flat Wet EWH-03050
від 7 604 грн.
DJOUL B41
B41 V 50L
від 6 762 грн.
Rens FE20/F10
FE50-20/F10
від 5 978 грн.
Ocean Flat RZB ET+DT...
Flat RZB50M ET+DT Basic
від 7 107 грн.
Onlyheat Spartan
Spartan FJI-B1-50V
від 6 399 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 7 768 грн.
MIXXUS Flat Wet 09
EWH-09050 Flat Wet
від 6 718 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-50LWH
від 7 378 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-50MY
від 6 997 грн.
Thermex Ceramik
Ceramik 50 V
від 7 740 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.
QUARTZ Levada V
Levada 50 V
від 6 388 грн.
Thermex Flat Diamond...
ID-50 V
від 8 402 грн.
Willer Premium DHE
EV 50 DR Premium DHE
від 5 679 грн.
Rens CE20
CE50-20B
від 7 108 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 ECO 40 V SLIM 1.8K
від 5 748 грн.
Atlantic OPro Turbo ...
OPro Turbo VM 050 D400S-2-B
від 6 298 грн.
MIXXUS Cube Wet V
EWH-13050 Cube Wet V
від 7 000 грн.
PRO1 ECO 50 V SLIM 1.8K
від 6 300 грн.
Edim DSZF-A
DSZF-A 18-60
від 6 350 грн.
Vestel TR D20
TR50D20
від 8 128 грн.
PRO1 ECO 65 V SLIM 1.8K
від 6 550 грн.
Thermex Aris
Aris 50
від 7 680 грн.
SWAN SFB W1
SFB-50W1
від 7 100 грн.
SWAN SFB W2
SFB-50W2
від 7 500 грн.
Willer Spring
EVH 50 R Spring
від 6 518 грн.
Winmix Flat Dry 10
Flat Dry EWH-10050
від 7 820 грн.
DJOUL B41 DRY
B41 V 50L DRY
від 7 490 грн.
Ocean Flat RZB ET+WT
Flat RZB50M ET+WT
від 6 903 грн.

від 6 082  до 7 841 грн.
Бойлер Ocean Flat RZB50M ET+WT Basic
Teplahatka.com (Київ)
7 841 грн.
← купити
Бойлер плоский Ocean Flat BASIC 50л емальований бак мокрий тен 37080
Plum-bing.com.ua (Одеса)
6 082 грн.
← купити
Водонагрівач Ocean FLAT RZB50M ET+WT Basic
Eldom.com.ua (Київ)
7 432 грн.
← купити
OCEAN FLAT RZB50M ET+WT BASIC
Climatehall.com.ua (Київ)
7 788 грн.
← купити
Бойлер плоский Ocean Flat BASIC 50л емальований бак мокрий тен
Rozetka.ua (Київ)
6 987 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ocean Flat RZB50M ET+WT Basic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB50M ET+WT Basic). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Ocean Flat RZB ET+WT Basic (Flat RZB50M ET+WT Basic) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія